kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-08-2020, 10:21
Zuzia Zuzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 27
Domyślnie Regeneracja włosów

Szukam bardzo dobrych jakościowo kosmetyków do regeneracji włosów i zastanawiam się nad tymi produktami Fanola https://www.gobli.pl/fanola-nutri-care-c4472 . Zależy mi na wyjątkowej skuteczności i atrakcyjnej cenie. Wydaje mi się, że mogłabym kupić jakąś odżywkę, kapsułki albo maskę dla spróbowania. A nawet całą serię plus szampon. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-08-2020, 12:09
Blenderka Blenderka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 19
Domyślnie

Koniecznie kup sobie kosmetyki z tej serii i nawet się nie zastanawiaj. Naprawdę warto! To chyba najlepsze produkty z tej półki cenowej, a działają jak o wiele droższe. Fanola Nutri Care niesamowicie nawilżają i przeznaczone są właśnie do włosów zniszczonych i wyjątkowo suchych. W dodatku zawierają aktywne składniki, które nadają włosom zdrowy wygląd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-08-2020, 14:47
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Ja jak najbardziej polecam kupić cały zestaw, czyli właśnie szampon, odżywkę i maskę. Najbardziej wydajne i opłacalne są największe pojemności produktów. Włosy po tych kosmetykach są wyjątkowo zdrowe i niesamowicie błyszczące. Te duże opakowania starczają naprawdę na bardzo długo. Najlepiej z inwestować w najlepsze kosmetyki pielęgnujące. A takie są według mnie Fanola.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-08-2020, 17:22
Kasta Kasta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 34
Domyślnie

Dla mnie najlepsza jest ta odżywka bez spłukiwania i ją bez wahania polecam do trudnych włosów. Jest po prostu świetna. Nawilża doskonale i wcale nie obciąża włosów. W dodatku chroni je przed czynnikami zewnętrznymi jak na słońce. Fanola Nutri Care Conditioner to dwufazowy produkt, który odbudowuje zniszczoną strukturę włosa. Regularnie ją stosuję i naprawdę jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-08-2020, 08:48
Brawurka Brawurka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 15
Domyślnie

Kup sobie zwykla maske kallosa i zmieszaj z olejkiem migdalowym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-08-2020, 09:44
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domyślnie

Z ciekawości zajrzałam do sklepu Gobli.pl i zauważyłam, że mają w ofercie specjalne kryształki w płynie do włosów Fanola. Kusi mnie aby sobie zamówić ten produkt, ponieważ mam od dawna problem z kruszeniem się i rozdwajaniem końcówek. Poza tym włosy są jakieś suche i mało sprężyste. Chyba zamówię ten kosmetyk do pielęgnacji skoro jest taki dobry w działaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-08-2020, 13:28
Bercia1 Bercia1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 31
Domyślnie

Ja między innymi używam maski bez spłukiwania i teraz akurat jest na nią promocja, więc znowu sobie zamówię. Jeśli chodzi o tą odżywkę regenerującą do włosów suchych to nie tylko dobrą jakość, ale też pojemność dobrze brać pod uwagę podczas zakupu. Butelka zawiera aż 1000 ml, to dopiero jest wydajność i to za tak korzystną cenę. Seria tych kosmetyków rewelacyjnie odżywia włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-08-2020, 15:39
Rubikon Rubikon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Gdańsk
Posty: 19
Domyślnie

Włoska marka kosmetyków do włosów Fanola oferuje duży wybór kosmetyków do włosów. Uważam, że dla każdego, kto przywiązuje wagę do dobrej kondycji włosów ta seria jest po prostu must-have. Jest stworzona dla profesjonalistów, ale tak naprawdę każdy może mieć w domu te produkty. Kosmetyki zaspokajają wszystkie potrzeby włosów. Są po prostu na medal!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-08-2020, 20:41
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Na włosy najlepiej sprawdzają się naturalne kosmetyki. Nie ma to jak właściwości ziół czy roślin - one działają najlepiej na włosy. Jeśli szukacie dobrych kosmetyków to zerknijcie na ofertę drogerii Wispol https://www.wispol.eu/pol_m_Wlosy_Pielegnacja-163.html . Tu można kupić różne rodzaje kosmetyków do pielęgnacji włosów każdego typu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-10-2020, 16:40
pokkar Mężczyzna pokkar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 5
Domyślnie

Znacie sklep https://ktpi.pl/category/pielegnacja-szampony ? Warto się do nich odezwać?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.