kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 07-10-2020, 08:59
kir1 kir1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

jasne ze tak wszystko z umiarem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 25-11-2020, 16:28
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Ja raz na jakiś czas skuszę się na czekoladę ale staram się to robić jak najrzadziej dużo chętniej sięgam po różnego rodzaju ciasta i ciasteczka jeśli mieszkacie we Wrocławiu to zerknijcie sobie na ofertę cukierni https://happycakes.pl/kategoria/ciasta/. Najlepsze jest to, ze oni realizują dostawę do domu klienta więc nawet nie trzeba wychodzić z domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 04-12-2020, 12:20
Elena Elena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 26
Domyślnie

Cytat:
Napisał zulma
Tak, ale odpowiednio dobrane i zdrowe.
Trzeba je wydzielać dzieciakom z umiarem.
Inaczej utyją albo będą mieć inne problemy ze zdrowiem, zaparcia na przykład.
W sumie dużo zależy też od naszego podejścia do słodyczy. Jeśli sami się nimi objadamy, trudno zabronić tego dzieciom.

Nigdy nie zabranialiśmy jeść słodyczy dzieciom, ale mimo tego, że nie jadły ich wcale dużo to w pewnym momencie zaczęły się problemy z zaparciami własnie. Mam na to sprawdzony sposób, a mianowicie czopki musujące evaqu bambini, które bardzo wtedy pomogły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 18-10-2021, 16:49
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://lodykosmos.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 10-02-2022, 16:15
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja uważam że wszystko jest dla dzieci. A dziecko to mały dorosły Także jak najbardziej. Ja swoim dzieciom daję cukierki a cukierki owocowe są ich ulubionymi. Nie jedzą też tego za dużo. Myślę że jakbym im blokowała dostęp to chcieliby więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 17-02-2022, 12:53
wodna12 wodna12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 25
Domyślnie zaopatrzenie sklepiku szkolnego a słodycze dla dziecka

Ja zwracam ostatnio uwagę, w co zaopatrzony jest sklepik szkolny. Bo my możemy dawać lub nie słodycze dzieciakom w domu, a one w szkole i tak kupią jakieś baton czy chipsy. Dlatego też pytam w sklepiku, skąd mają produkty. I jak zamawiają je w hurtowni, która prowadzi sklepiki szkolne zaopatrzenie, to wiem, że będą to tylko zdrowe słodycze, bez dodatku cukru i innych niezdrowych składników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 17-02-2022, 14:14
Bernica Bernica is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 4
Domyślnie

Lepiej dawać dziecku jedzenie, a nie pieniądze, żeby sobie kupiło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 09-03-2022, 11:19
glorianka glorianka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 10
Domyślnie

ja dzieciakom raczej nie odmawiam słodyczy, zwłaszcza jeśli jest to jakaś sytuacja spotkania z innymi dziećmi - ale nie przyzwyczajaliśmy ich do jedzenia dużej ilości takich rzeczy. na co dzień wolę raczej przygotować na deser coś jak kaszka instant jaglana lub zbożowa i dodać im do tego masę owoców, miód, orzechy, płatki migdałów albo chociaż domowy dżem. ale ponownie - jeśli któreś ma ochotę na czekoladę albo ciastka, to wybieramy takie lepszej jakości i nie widzę w tym nic złego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 11-03-2022, 11:20
wodna12 wodna12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 25
Domyślnie

Ja uważam, że słodycze słodyczami - można wydzielać i kupować zamienniki owszem, ale dziecko jak będzie chciało, to i tak kupi sobie słodkie w sklepiku szkolnym. Więc polecam najpierw sprawdzić ofertę sklepiku i to, gdzie się zaopatruje, bo może się okazać że nasze starania idą na marne.

W szkole mojej córki sklepik zaopatruje się w hurtowni dedykowanej sklepikom ( https://www.esklepikszkolny.pl/ )i dzięki temu mam pewność, że produkty są zgodne z rozporządzeniem ministra, a przy tym, jak mała kupuje sobie słodycze, to są to albo bezcukrowe zamienniki, albo takie, które zawierają tylko naturalny cukier.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 11-03-2022, 17:16
Amro Amro is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 4
Domyślnie

Czasem można dać dzieciom
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.