kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-06-2015, 10:17
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Co pomaga zwalczyć cellulit?

Jakie są wasze sposoby na zwalczanie cellulitu?
Czy te wszystkie zabiegi w ogóle mają jakiś większy sens czy to tylko chwyty marketingowe mające nas naciągnąć na koszta?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-06-2015, 16:32
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Z tego co wiem, najbardziej efektywne działania, to takie, które są wszechstronne.
Tak więc możesz zainwestować w jakiś dobry kosmetyk antycellulitowy, np. http://www.cefarm24.pl/30198,aloeliv...t-1000-ml.html ale nie oczekuj, że on wykona za ciebie całą robotę.
Pomyśl raczej o tym, żeby włączyć do swojego życia większą aktywność fizyczną i przejść na zdrowszą dietę. Myślę, że po takiej kuracji szybciej zauważysz zanik cellulitu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-06-2015, 20:53
minionek minionek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Aktywność fizyczna pomaga zwalczyć cellulit bo akurat to jest kluczowa rzecz i to jest kluczowa sprawa. Trzeba być cały czas w ruchu aby mieć cały czas takie jędrne ciałko. Jeśli się tego w ten sposób nie zrobi to może być kiepsko i będziemy sflaczałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-08-2015, 22:36
malwinax malwinax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 5
Domyślnie

ja próbowałam baniek chińskich i muszę przyznać, ze to jedyny cudowny sposób jaki polecam na pozbycie sie cellulitu. nie jest łatwo bo boli w cholerę ale uwierz, ze da się wyrtwać. najlepiej robić zimą bo jest pełno siniaków ale potem taaakie masz nogi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-12-2015, 18:25
planika planika is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 47
Domyślnie

Słyszałam, że całkiem skutecznym zabiegiem pomagającym pozbyć się cellulitu jest endermologia. Moja ciotka robiła ją w http://spaprzemysl.pl/ i była bardzo zadowolona z efektów. Sama chyba też się skuszę, bo zupełnie nic do tej pory nie działało tak, jak bym chciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-01-2016, 13:49
felice21 felice21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 4
Domyślnie

Słyszałam ze dobrym sposobem na walke z celulitem jest sauna na podczerwien czyli tak zwana infra red. Mam zamiar przetestować to na własnej skórze i na pewno podziele się wrażeniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-01-2016, 17:22
silikonowa silikonowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 15
Domyślnie

Świetnym sposobem zwalczania cellulitu i modelowania ciała jest zabieg endermologie, który wykonuje się między innymi w salonie http://www.spaprzemysl.pl. Skuteczność tego zabiegu jest potwierdzona medycznie i przez moje przyjaciółki, które w końcu pozbyły się problemu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-02-2016, 10:39
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Cellulit to również moja zmora ;/ Niesety ale mam do niego tendencje oraz bez względu na to ile cwiczę to mi się robi. Na szczęście w ostatnim czasie udało mi się go znacznie zredukować tak wiec moje uda wyglądają o wiele lepiej.

Na stronie znajduje się dobre kompendium wiedzy o cellulicie:
http://sulphur.com.pl/problem/cellul...endium-wiedzy/

Jeśli poczytacie sobie o tym czemu powstaje to będziecie wiedzaly jak z nim walczyć. Mi bardzo pomogły okłady borowinowe. Nie są drogie, można zrobić sobie samodzielnie. Działanie naprawdę fajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-03-2016, 11:36
AlicjaR AlicjaR is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 12
Domyślnie Cellulit

Zwalczanie cellulitu wcale nie jest takie proste jak wielu osobom się wydaje. Do problemu trzeba podejść kompleksowo i działać w wielu płaszczyznach. Najpopularniejsze zabiegi zwalczające cellulit zostały opisane tutaj. Polecam naprawdę warto przeczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-04-2016, 10:19
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

A jakich teraz używasz kosmetyków do walki z cellulitem ? Czy wiedziałaś że istnieją wgl kosmetyki które pomagają nam z tym walczyć bez jakiś radykalnych kroków ? Jeśli nie to polecam zajrzeć na http://www.lirene.pl/kosmetyki/cialo...eeling-cukrowy i samej się przekonać jakie cuda może zdziałać ten kosmetyk. Od wielu lat używam produktów tej marki i jeszcze ani razu się na nich nie zawiodłam. Na prawdę polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.