kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 07-11-2015, 11:29
zuzamarkiewicz's Avatar
zuzamarkiewicz zuzamarkiewicz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ten antykwariat serio daje radę, dzięki za linka:-) Fakt, że jest coraz więcej takich antykwariatów w necie, ale nie wszystkie mają taką ekonomiczną ofertę, przyjazną klientowi:-) Z antykwariatem stacjonarnym jeszcze się nie spotkałam, kiedyś było ich więcej, a teraz można je spotkać chyba tylko w necie:-) I bardzo dobrze, bo książki nie są już takie jak kiedyś, nie dość, że są bardzo drogie, to jeszcze gatunkowo poniżej normy wszelkiej, aż się nie chce ich kupować nowych, bo już wyglądają jak stare... Ten Tezeusz jeszcze ma opcję skupu, co jest już awesome:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-11-2015, 08:02
PaulinaD's Avatar
PaulinaD PaulinaD is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 42
Domyślnie

może i ja zerknę? szukałam czegos takiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-12-2015, 08:39
beti's Avatar
beti beti is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 32
Domyślnie

fajna sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-01-2016, 11:05
MigotkaJulia's Avatar
MigotkaJulia MigotkaJulia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 5
Domyślnie

Szkoda, że tak mało książek prawniczych można znaleźć w antykwariatach. Niestety prawo się zmienia dość często i zawsze trzeba kupować najnowsze wydania pozycji. Korzystam z http://profinfo.webflow.io/ i polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-01-2016, 10:11
barbarra1's Avatar
barbarra1 barbarra1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 6
Domyślnie

Witam serdecznie. Ja również z czystym sumieniem mogę wam polecić ten http://tezeusz.pl antykwariat. Do niedawno sama z niego bardzo często korzystałam gdy byłam studentką i byłam zadowolona ponieważ zawsze znalazłam w nim to czego potrzebowałam a w stacjonarnych antykwariatach czy nawet bibliotekach tego nie było. Uważam że jest on jednym z najlepiej zaopatrzonym antykwariatem w internecie i nie tylko a ceny ma naprawdę przystępne. W chwili obecnej moja siostra również z niego korzysta i podziela moje zdanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-09-2016, 10:43
Ania26's Avatar
Ania26 Ania26 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 25
Domyślnie

Cytat:
Napisał barbarra1
Witam serdecznie. Ja również z czystym sumieniem mogę wam polecić ten http://tezeusz.pl antykwariat. Do niedawno sama z niego bardzo często korzystałam gdy byłam studentką i byłam zadowolona ponieważ zawsze znalazłam w nim to czego potrzebowałam a w stacjonarnych antykwariatach czy nawet bibliotekach tego nie było. Uważam że jest on jednym z najlepiej zaopatrzonym antykwariatem w internecie i nie tylko a ceny ma naprawdę przystępne. W chwili obecnej moja siostra również z niego korzysta i podziela moje zdanie.

Znam go Najlepsze jest to, że był to jedyny godny uwagi, stacjonarny antykwariat w Krakowie podczas kilku lat mojego studiowania na UJ. Dopiero potem dowiedziałam się, że mają też internetową "wersję".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-06-2017, 05:10
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

U nas antykwariat wcale nie ma niskich cen, a podręczniki często są bardzo zniszczone. Dlatego ja szukam podręczników szkolnych tu http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Tu ceny podręczników są bardzo przyzwoite. A jeżeli przekroczy się wysokość zamówienia na kwotę 99 zł, to nie płaci się kosztów przesyłki. nie czeka się też na kuriera, można odebrać przesyłkę np w kiosku ruchu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-06-2017, 10:35
nataliia's Avatar
nataliia nataliia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 5
Domyślnie

Też szukam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-06-2017, 06:41
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Superksięgarnia internetowa to inbook.pl zawsze tam chętnie kupuje bo mają bardzo duży wybór interesujących mnie książek! i fajne ceny wysyłki też są.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-03-2020, 10:31
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie

Ja polecam ten antykwariat. W swojej ofercie zawierają rękopisy, stare mapy oraz stare druki. Ja kupuję tam od lat! Serdecznie polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.