kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 03-02-2020, 15:23
trezka trezka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 16
Domyślnie

Ja o wszystko dokładniej się podpytałam na czacie doradcy laktacyjnego jak wygląda karmienie piersią, czy jest się czego bać czy tez nie.. okazało się, ze wszystko jest ok, dostałam najlepsze wsparcie w szkole rodzenia prenalen i to całkowicie za darmo co mnie najbardziej cieszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 05-02-2020, 12:36
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Moim zdaniem przynajmniej przez pierwsze 6 miesięcy zdecydowanie warto karmić maluszka piersią. Przy późniejszym rozszerzaniu diety, można przejść na mleko następne, a później także obiadki dla rocznego dziecka , zwłaszcza te które są bogate w składniki odżywcze i witaminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 25-02-2020, 11:55
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Jeśli nie chcesz karmić piersią to kupuj wysokiej jakości mleko modyfikowane. Jako mleko początkowe najlepiej Bebilon Prosyneo HA. Mleka marki Bebilon bez problemu zakupisz w aptekach DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 26-02-2020, 20:41
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Wózek to na pewno poważniejszy wybór jeśli chodzi o wyprawkę dla dziecka, ale nam także zależało na tym, by znaleźć dobrej jakości kosmetyki i akcesoria takie jak butelki. Tutaj https://www.lansinoh.pl/ patrzyłam na niektóre produkty i dzięki temu miałam pewność, że dziecko ma chociażby dobrze pielęgnowaną skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 27-03-2020, 18:31
adamuska adamuska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 17
Domyślnie

Zdecydowanie karmienie piersią, jest to najlepsza forma żywienia niemowlaka. Później stopniowo możesz urozmaicać dietę dziecka w jakieś mleka modyfikowane, ale pierwsze 6 miesięcy to tylko z cyca ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 02-04-2020, 21:55
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Nie można zapominać o sobie. A po ciąży szczególnie. Jeżeli zabieg czy operacja jest dla ciebie ważna, a nawet konieczna to nie warto tego odkładać w czasie (bo niestety z czasem może się stan pogorszyć). Mamy na rynku świetne produkty, jak mleko dla niemowląt firmy HiPP, że karmienie piersią nie jest konieczne, a dziecko będzie się tak samo świetnie rozwijało przy jego pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 02-04-2020, 23:32
Seki Mężczyzna Seki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 2
Domyślnie

Jako facet się wypowiem, choć pewnie wiele kobiet uzna, że nie mam prawa, to ja jednak jestem za karmieniem piersią
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 13-04-2020, 08:28
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Jasne, że to jest lepsze dla malucha. Jeśli jednak kobieta nie może karmić piersią, to powinna w pierwszej kolejności sprawdzić, jakie mleko dla noworodka opinie zbiera wśród ekspertów. Na tej podstawie najlepiej podejmować decyzje o żywieniu własnego malucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 25-04-2020, 20:27
Aneta Aneta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 3
Domyślnie

Nie znam lekarza, który odradzałby karmienie piersią

Ostatnio edytowane przez Aneta : 26-04-2020 o 11:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 29-04-2020, 14:31
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja karmiłam piersią ale na noc używałam laktatora bo nie umiałam się dobudzić by podać dziecku pierś zazwyczaj w nocy wstawał mąż. Laktator marki SIMED będzie dla ciebie idealny, na noc odciągasz pokarm i dziecko moze się budzić a ty budzisz męża
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.