kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 28-04-2021, 09:11
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Jeżeli zależy Wam także na odpowiednim designie lodówki to polecam rzucić okiem na kolorystykę Black Matt od Electrolux. Jest to marka znana od wielu lat, słynie z jakości i wytrzymałości. Do tego ich sprzęty wyglądają bardzo elegancko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 17-05-2021, 11:10
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Myślę, że fototapeta 3d natura https://uwalls.pl/fototapety-natura/perlowy/ będzie super opcją, my sami posiadamy jedną z tych tapet u siebie w mieszkaniu i była to najlepsza decyzja. Tapeta jest bardzo ładna i do tego szybko ją się kładzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 17-05-2021, 12:16
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Zaczęłabym na pewno od przemalowania kuchni na inny kolor bo jest to tani wydatek. Tak samo można kuchnię uzupełnić praktycznymi pojemnikami na przyprawy, które są w tej chwili modne. W przypadku mojej kuchni zrobiłam podobnie i kupiłam sobie dodatkowo krzesło patchwork, które świetnie sprawdza się podczas gotowania obiadu bo wygodnie się siedzi i nie narzekam na ból pleców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 26-08-2021, 08:30
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 587
Domyślnie

Na pewno nie możemy zapominać o zakupie lodówki do kuchni. Electrolux ma świetne propozycje. Zachęcam do zapoznania się z serią MultiSpace, która oferuje więcej przestrzeni niż tradycyjne lodówki. Od lat kupuję tylko sprzęty Electroluxa i jestem z nich naprawdę bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 09-09-2022, 11:14
Sotbe Sotbe is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 102
Domyślnie

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań funkcjonalnych i dobrze wykonanych baterii z dodatkowym wyposażeniu takim jak metalowe korki typu klik-klak do baterii umywalkowych i zestawach natryskowych do baterii wannowych i prysznicowych oraz lekkich skandynawskich baterii do kuchni to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Sotbe https://sklep.sotbe.com/ w którym zapewniamy przede wszystkim profesjonalne wsparcie obsługi, konkurencyjne ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji. Do tego licząc na naszą 5 letnią gwarancję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 09-09-2022, 17:12
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak chodzi o kuchnię to warto w niej zamontować rolety które ochronią przed słońcem. Takie produkty zakupisz w ofercie https://www.drutex.pl/ który jest liderem rynku w Europie i ma także drzwi, okna czy systemy tarasowe. Dzięki nim masz pewność że stawiasz na jakość w rozsądnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 10-09-2022, 09:55
rosse45 rosse45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 4
Domyślnie

Ja wymieniałam tylko w swojej kuchni fronty - korpusy szafek były w dobrym stanie a same fronty to też nie jest duży wydatek - tanio i szybko wyszło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 11-09-2022, 07:53
Katuri Katuri is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 4
Domyślnie

Nie mam pojęcia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 11-09-2022, 18:25
kaido kaido is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 1
Domyślnie

Możesz zmienić kolor ścian.


--------------
https://askarprotect.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 16-09-2022, 15:12
kshlerin.angus's Avatar
kshlerin.angus kshlerin.angus is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 4
Domyślnie

Możesz pomalować płytki, wymienić uchwyty szafek
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.