kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 18-01-2020, 19:13
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Jak coś to doradzić mogę ten katowicki gabinet http://www.medis.pl/ginekologia-i-poloznictwo.htm Pani doktor Hanna Kosmala-Pytlik to specjalista ginekolog-położnik-cytolog, także będziecie tam w dobrych rękach. Ja chodzę tam od dwóch lat i na pewno nie zmienię lekarki bo dobrych lekarzy trzeba się trzymać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 18-01-2020, 23:58
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

O to ja tez podzielę się namiarami na mojego ginekologa. Od lat chodzę do doktora Marka Pawlika http://gabinetypawlik.pl/ z Poznania i bardzo mi ten lekarz odpowiada. Gwarantuję, ze wy będziecie zadowolone z jego opieki bo to fantastyczny specjalista i miły człowiek, zawsze dokładnie wysłucha i wszystko dobrze wytłumaczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 26-01-2020, 14:56
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

Upławy mogą oznaczać zakażenie grzybicą. Aby szybko złagodzić objawy polecam wykorzystać octenisept do irygacji pochwy. Działa on grzybobójczo i szybko łagodzi objawy. Płyn jest bezpieczny i nie powoduje podrażnień więc można go śmiało stosować. W opakowaniu jest specjalna końcówka do irygacji pochwy więc łatwo się go wprowadza w miejsca intymne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 04-02-2020, 14:51
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Upławy mogą świadczyć o wielu dolegliwościach i nie powinno się ich bagatelizować. Ja bym zrobiła na Twoim miejscu cytologię. Może to zakażenie wirusem hpv daje takie objawy? Pozbyłam się tego wirusa stosując prze pół roku papilocare
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 06-02-2020, 15:03
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja słyszałam, że octenisept płyn do dezynfekcji jest bardzo dobry na upławy i infekcje intymne. Dostaniesz go w każdej aptece bez recepty. Mi polecił go ginekolog na ostatniej wizycie i chyba faktycznie kupię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 06-02-2020, 18:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Dzien dobry. Ktos wykupil abonament w tej przychodni? https://mediccentre.pl/ Ktory sie bardziej oplaca? Jestem sam z trujką dzieci i chce miec dla nich dobre leczenie. Ma ktos dzieci i sie tam leczy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 07-04-2020, 19:57
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Każdą zmianę należy obserwować, chociaż niekoniecznie wszystko trzeba konsultować ze specjalistą. Na przykład w aptece można kupić lek na upławy bez recepty o nazwie octenisept. Zapytajcie o niego u farmaceuty, bo z tego co słyszałam to ma bardzo dobre działanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 20-09-2020, 19:04
magnolia's Avatar
magnolia magnolia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 32
Domyślnie

Ja jakiś czas temu znalazłam lek na upławy, który okazał się dla mnie prawdziwym zbawieniem. Już myślałam, że taka moja natura, ale dziewczyny, nie martwcie się, jak widać na wszystko jest sposób
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 30-09-2020, 16:09
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Z upławami lub świądem ma problem wiele kobiet, ponieważ w miejscach intymnych bardzo łatwo łapie się infekcje, dlatego warto stosować się do wszystkich zasad higieny. jeśli jednak problem się pojawi, to polecam sprawdzić sobie https://ktomalek.pl//tantum-rosa-ulo...asz/ub-4788101 Jest to dość popularny lek na takie problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.