kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 21-09-2016, 12:31
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Cytat:
Napisał MariaSC
W Warszawie podobno świetnie sprawdza się http://www.rozwod-warszawa.pl/majatek.html szczególnie w temacie podziału majątku Mecenas podobno słynie ze swojej spokojnej głowy i logicznego myślenia. Zdecydowanie brałabym kogoś z doświadczeniem w temacie, bo pieniądze to nie łatwy temat.
masz na myśli mecenasa Budrewicza? swoim doświadczeniem bardzo pomógł mojej koleżance w rozwodzie, który do łatwych z pewnością nie należał... podział firmy i podobne. warto się skontaktować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-10-2016, 21:16
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Ja korzystałam we Wrocławiu z kancelarii, którą znalazłam na stronie http://adwokat-wroclaw.eu/ . Też nie miałam łatwej sprawy, wiadomo jak jest jak w grę wchodzą dzieci i opieka nad nimi. Na szczęście dzięki pomocy profesjonalistów sprawa skończyła się z korzyścią dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-11-2016, 15:51
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Chyba wiele zależy od tego, czy obie strony są całkowicie pewne, że chcą tego rozwodu i że chcą mieć go jak najszybciej za sobą. Jeśli jednak są jakieś trudności z pogodzeniem stanowisk, to wtedy taka sprawa rozwodowa jest na pewno trudniejsza i dłużej trwa. Tu widziałam sporo tekstów na temat rozwodu, może się przydadzą https://www.mydwoje.pl/poradnik/milosc-i-zwiazek/rozwod .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 12-12-2016, 21:36
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Sprawy rozwodowe przeważnie kończą sie szybko chyba że małżonkowie maja wspólny majątek, dzieci, kredyt i chcą orzeczenia o winie. Wtedy zaczynają się schody. Myslę, ze przyda ci się adwokat. Zobacz sobie rozwody wrocław oferta jest bardzo dobra. Sama jestem po rozwodzie więc wiem jak to wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 14-12-2016, 13:39
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

najlepiej to dogadać się przed rozprawą i nie szarpać się między sobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 21-03-2017, 09:13
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Moim zdaniem warto wcześniej się dogadać (zwłaszcza w sprawie podziału majątku, opieki nad dziećmi, itp.) i załatwić wszystko przed rozprawą, ale jeśli nie jest to możliwe, to warto poszukać pomocy u adwokata - przyśpieszy i ułatwi rozwód. Dobrze by było, aby adwokat miał jakieś doświadczenie w takich sprawach - w Jastrzębiu zdroju sprawdźcie sobie Patryka Riedela adwokat jastrzębie zdrój rozwód
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-03-2017, 15:39
Pilipa Pilipa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 69
Domyślnie

Oczywiście trzeba mieć wsparcie w dobrej kancelarii prawnej. Gdybyście nie mogli takowej znaleźć, to podpowiadam tę - sprawa o rozwód warszawa
Już niejedną znajomi mi osobę wyciągnęli z opresji. Adwokacie są bardzo potrzebni, uwierzcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 05-04-2017, 12:57
wiolaa7 wiolaa7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 130
Domyślnie

Najsprawniej będzie chyba jeśli dogadacie się ze sobą przed rozwodem, zwłaszcza w kwestii podziału majątku i opieki nad dziećmi. Jeśli polubowny rozwód nie wchodzi w grę, to pozostaje jedynie zatrudnienie adwokata, który postara się, aby rozwód przebiegł szybko i sprawnie. Jakby któraś z was szukała dobrego adwokata z Wrocławia, to sprawdźcie sobie kancelarię Wojciecha Podgórskiego, specjalizuje się w rozwodach - mieści się przy ul. Wierzbowej 15, tutaj http://adwokat-podgorski.pl można się jej przyjrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 06-04-2017, 09:17
piotr443 piotr443 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 5
Domyślnie

według mnie tez tak myśle
__________________
singlowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-05-2017, 18:24
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Myślę, że jeżeli ma się odpowiednią pomoc prawną to wszystko idzie szybko i bezproblemowo. Myślę, że u nich http://zaufanyprawnik.pl/ znajdziesz taką pomoc. Ogólnie mają świetną ofertę i profesjonalne podejście
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.