kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #281  
Stary 16-05-2022, 12:35
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 567
Domyślnie

Bałtyk to moje ulubione miejsce na spędzanie wakacji z rodziną. W tym roku udało nam się znaleźć fajne noclegi we Władysławowie i to tam pojedziemy. Ogólnie jest sporo miejsc blisko morza, ale te w tym mieście najbardziej nas zauroczyły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #282  
Stary 16-05-2022, 13:18
fbradtke's Avatar
fbradtke fbradtke is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Zastanawiam się nad wynajęciem campera na dwa miesiące
Odpowiedź z Cytowaniem
  #283  
Stary 18-05-2022, 12:36
Bodzio98 Mężczyzna Bodzio98 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Hej Forumowicze! Macie jakieś fajne miejscówki na wyjazd wakacyjny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #284  
Stary 19-05-2022, 14:10
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Przyznam szczerze, że sama ostatnio myślałam nad jakąś wycieczkę rodzinną i nie ukrywam, że bardzo zainteresowała mnie bielsko biała stare miasto. Słyszałam że można tam spędzić miło czas a także pysznie zjeść w lokalnych restauracjach. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek tam byliście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #285  
Stary 21-05-2022, 09:57
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

My w tym roku postanowiliśmy, że wyślemy dzieci na obóz letni. Uznaliśmy z mężem, że dzieci są na tyle dojrzałe, ze sobie porada i nadszedł czas na naukę samodzielności. Dzięki temu w tym roku spędzimy urlop z mężem tylko we dwoje. Tutaj udało nam sie znaleźć bardzo ciekawą ofertę z bogatym planem dnia, dzieci na pewno nie będą sie nudzić https://www.kompas.pl/lato/survival-asg-paintball . Warto tam zajrzeć i zapoznać się z ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #286  
Stary 24-05-2022, 00:56
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Dla dzieciaków w wieku nastoletnim może Summer Camp Tignes? To obóz narciarski i snowboardowy latem na francuskim lodowcu w TIGNES, także to świetna przygoda. My naszą młodzież tam wysyłamy i już się nie mogą tego wyjazdu doczekać. Konkrety sprawdźcie sobie tu: https://ehschool.pl/pl/oferta/wyjazd...oz-mlodziezowy Znajomi polecili nam EHschool jako bardzo profesjonalnego organizatora, także to ważna informacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #287  
Stary 24-05-2022, 18:30
Frania Frania is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 174
Domyślnie

Czy ktoś z was, kiedyś rezerwował apartament w tym miejscu - https://www.apart-center.pl/. Jestem ciekawa, czy faktycznie są tak ładne jak na zdjęciach. Mam zamiar wybrać się do Zakopanego w sierpniu i szukam sprawdzonego noclegu. Może polecicie jeszcze jakieś miejsce z apartamentami do wynajęcia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #288  
Stary 24-05-2022, 21:47
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jesli potrzebny jest wam autokar na tą wyprawę to polecam przewóz osób Wrocław. Firma Vip Podróże oferuje autokary na różne wyjazdy. Mają atrakcyjną ofertę i przede wszystkim świetnych kierowców dbających o bezpieczeństwo podczas podóży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #289  
Stary 25-05-2022, 11:57
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 091
Domyślnie

Wybieracie się może do Egiptu? Chciałabym zapytać, jak się tam zabezpieczać przed klątwą faraona Wiem, że dopada to nie tylko dorosłych, ale także dzieciaki. Dziś czytałam o suplemencie diety Acidolac https://acidolac.pl/ Myślę, że w przypadku maluchów będzie to konieczne. Teraz jeszcze muszę coś znaleźć podobnego dla dorosłych, a może także coś z tej serii otrzymam? Trzeba popytać, póki czas, póki jeszcze nie jest się spakowanym. Po co psuć sobie wakacje, jestem takiego zdania. Napiszcie z czego Wy korzystacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #290  
Stary 26-05-2022, 21:29
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Witam,zalezy mi na tym,by znalezc odpowiednią ofertę wypoczynkową dla mojego dziecka. Mikuś chciałby rozpocząć przygodę z żeglowaniem,poniewaz mieszkamy daleko od jezior. Co sądzicie o tym https://sportfun.com.pl/ ? Co byście wybrali dla 8latka z pasją? Zapraszam do dyskusji
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.