kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-03-2015, 22:40
sylwuchawesola sylwuchawesola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie gdzie kupujecie akcesoria kuchenne

Dziewczyny powiedzcie mi gdzie kupujecie akcesoria kuchenne, czasami widzę że ludzie mają w swoich kuchniach piękne i niespotykane akcesoria dodatki i wyposażenia nie takie proste i banalne jak np w ikea czy w innych sieciówkach chodzi mi o takie bardziej oryginalne rzeczy, ostatnio znalazłam kilka fajnych i oryginalnych gadżetów z serii Nuance które bardzo mi się spodobały ale nie wiem gdzie takie znajdę ponieważ chciałabym je najpierw zobaczyć na zdjęciach wszystko wygląda pięknie, nie wiecie gdzie znajdę takie rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-03-2015, 17:16
krystynka1814 krystynka1814 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Ja zazwyczaj artykuły do domu kupuję w większych sklepach budowlanych. Fajne artykuły wyposażenia domowego można znaleźć właśnie w Ikei, Leroy Merlin czy Castoramie Jeśli spodoba mi się coś fajnego, zdarza się, że kupię coś w internecie. Kilka gadżetów, z wspomnianej przez Ciebie serii Nuance, kupiłam właśnie w internecie. Sklep mykitchen.pl oferuje duży wybór tego typu artykułów w przystępnych cenach. Zajrzyj tam i może mają w swoim asortymencie coś, czego akurat szukasz

Ostatnio edytowane przez krystynka1814 : 10-06-2015 o 12:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-03-2015, 14:41
berada55 berada55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Dzisiaj wszystko można znaleźć w internecie. Plus jest taki, że możesz kupić niespotykane dodatki i wyposażenie. We wszystkich sklepach typu ikea kupują tysiące ludzi, więc duże prawdopodobieństwo, że idąc do znajomych znajdziesz u nich w kuchni takie same akcesoria. W internecie jest inaczej, setki sklepów, a każdy ma inny asortyment. Możesz przebierać i wybierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-03-2015, 23:05
arturo900 arturo900 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Z tego co pamiętam moja żona właśnie kupowała parę akcesoriów do kuchni właśnie marki nuauce, bo jakaś koleżanka właśnie bardzo je lubi u niej je wypatrzyła. My chyba zamawialiśmy je w internecie, bo sieciówkach faktycznie nic z tego nie było. Nic na nie narzeka, a to u niej oznacza że poprostu jest zadowolona, więc polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-02-2021, 11:50
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 304
Domyślnie

Ja ostatnio trafiłam na ogromny wybór akcesoriów kuchennych w sklepie internetowym www.sklepmetalik.pl. Można tam zamówić między innymi wysokiej jakości karafki, kubki, garnki, szybkowary, patelnie itp. Sklep działa również stacjonarnie na ul. Sosnkowskiego 6/29 w Opolu. Dostępne są tam takie marki produktów jak Gerlach, Tescoma, Lubiana i wiele innych. Jestem przekonana, że coś uda Wam się spośród ich oferty wybrać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-02-2021, 15:24
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja zazwyczaj wybieram produkty w sklepach stacjonarnych, ale w wolnej chwili musze sobie koniecznie przejrzeć też Wasze propozycje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-02-2021, 19:57
zosia.samosia198401's Avatar
zosia.samosia198401 zosia.samosia198401 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Szukam nowych mebli do kuchni, ale tanich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-01-2023, 09:12
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

W sieci jest największy wybór. Rzuć okiem na sklep Nettrading. Mnóstwo przydatnych w kuchni gadżetów. U nich znajdziesz m.in. takie https://nettrading.pl/pojemniki-na-ciasto pojemniki na ciasto. Bardzo funkcjonalne i przydatne. Zarówno w branży gastro, jak i w domowej kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-01-2023, 11:43
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Jeśli ktoś z Was prowadzi lokal gastronomiczny to warto także odwiedzić stronę sklepu online Polmarkus: https://sklep.polmarkus.com.pl/pudel...cm-opak-10-szt . Znajdziecie tam różnego rodzaju akcesoria i dekoracje dla gastronomii. Wszystko wygodnie zamówicie online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-01-2023, 16:52
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 333
Domyślnie

Jaki sklep z akcesoriami kuchennymi możecie mi polecić i dlaczego?

jak odzyskać byłą dziewczynę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.