kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-05-2015, 20:39
mewa mewa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie Ubezpieczenie transakcji

Stanęłam przed problemem ubezpieczenia transakcji zakupu, problem dotyczy mojej firmy, która po raz pierwszy ma dokonać dużego importu. Jest oczywiście wielu ubezpieczycieli oferujących taką usługę, ale analiza ryzyka wygląda bardzo różnie. Mam pytanie do osób, które miały (mam nadzieję) do czynienia z takim problemem, jakie elementy ryzyka podnoszą koszt takiej usługi? Tak mi powiedział agent, że muszę przygotować listę problemów, które mogą się pojawić. Nie bardzo wiem jak to powinno wyglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-05-2015, 10:09
PROMARITA2665 PROMARITA2665 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

poszukaj wśród swoich znajomych czy nie mieli styczności z takiego typu problemem. Na pewno ktoś z branży w jakiej masz swoją działalność miał podobne dylematy. Może w internecie poszukaj informacji albo udaj się do jakiś innych agentów i skonfrontuj informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-05-2015, 10:48
Gizela78 Gizela78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 10
Domyślnie

Jest mnóstwo towarzystw ubezpieczeniowych, a nawet banków i osobnych programów do zabezpieczenia transakcji zakupów. Musisz wybrać tylko najbardziej optymalną wersję, dostosowaną do twoich potrzeb i potrzeb twojej firmy. Każde z tych instytucji oferuje inne warunki zabezpieczenia zakupów i, także wiele by się tu rozpisywać trzeba było... musisz skonkretyzować swoje potrzeby i zawęzić poszukiwania:-) Analiza ryzyka także jest bardzo ważna, pamiętaj o tym!

Ostatnio edytowane przez Gizela78 : 27-05-2015 o 10:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-05-2015, 19:27
Carolajn Carolajn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Również odsyłam do jakiegoś towarzystwa ubezpieczeniowego . Najlepiej od razu się tam udaj i wypytaj o wszelkie szczegóły. Takich towarzystw jest dużo, więc musisz najpierw określić na jakiś szczegółach najbardziej Ci zależy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-01-2019, 13:51
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 553
Domyślnie

Twój problem napewno rozwiążą specjaliści z https://www.wycena-oc.pl/ubezpieczenie-firmy/ nie mają sobie równych w tej dziedzinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.