kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-07-2015, 08:27
Patrycja35's Avatar
Patrycja35 Patrycja35 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 138
Domyślnie Malowałyście się w ciąży?

Malowałyście się w ciąży?
Czy make up nie ma jako tako wpływu na zdrowie? Czy przesadzam?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-07-2015, 09:45
zelazko123's Avatar
zelazko123 zelazko123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 10
Domyślnie

Teraz jestem w 6msc ciąży i maluję się, owszem, ale tylko wtedy kiedy wychodzę np spotkać sie ze znajomymi czy gdzieś na imprezkę.. Nie ma to wiekszego wpływu na zdrowie, a nawet jeśli to nie wpływa to na ciąże i dziecko. Mi się zwyczajnie nie chce malować teraz w ciąży, nie mam siły nawet się ubrać czasami żeby wyjść do sklepu a co dopiero się stroić okularki i lecisz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-07-2015, 13:04
lemon88 lemon88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Oczywiście, że tak. Kobieta w ciąży, to nadal kobieta i ma prawo wyglądać pięknie i sexownie. Zakładając, że kosmetyki szkodzą dziecku musiałybyśmy zrezygnować z żeli pod prysznic, mydła, pasty do zębów czy proszku do prania. Bez przesady, trzeba mieć umiar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-07-2015, 19:08
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Też uważam, że ciaża to nie jest choroba w czasie której trzeba wyglądać jak nieumalowany potwór
Bez przesady oczywiście w żadną stronę, ale jeśli ma sie porządne kosmetyki, z dobrych marek jak np. tutaj - z Bh Cosmetics i tej podobnych porządnych firm, a nie samą bazarową chemię za 3 zł, to na pewno makijaz nie zaszkodzi tutaj ani cerze, a nie skórze.
Umiar + dobre produkty i nie ma problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-07-2015, 09:51
Tajwanka Tajwanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

))) . A niby jaki? Mogloby to miec sens tylko i wyłącznie wtedy, jeśli nagle w czasie ciąży się okaże, że z powodu ciąży masz nagle na coś alergię, to wtedy oczywiste, że trzeba to akurat wyrzucić z kosmetyczki na te parę miesięcy. Ale poza tym?))
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-07-2015, 16:07
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jaki miałby mieć wpływ? jak mam czas i potrzebę to się maluje, wiadomo ze w tym czasie nasz wygląd schodzi na dalszy plan i mniejszą uwagę przykładamy do naszego wyglądu ale przecież każda kobieta chce się czasem poczuć atrakcyjna więc nie popadajmy w przesade.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-08-2015, 13:25
Kaniaz Kaniaz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 70
Domyślnie

Niektóre kobiety w ogóle tego nie potrzebują, bo już naturalnie super wyglądają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-08-2015, 19:32
Valentina Valentina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witaj chyba trochę przesadzasz. Ciąża to nie choroba i możesz malować się kiedy i jak chcesz. Normalnie jak zwykle się malowałaś. To na pewno nie ma wpływu na ciąże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-08-2015, 12:09
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja też się malowałam w ciąży Nie wiem co w tym złego. Jedyny mój problem to było nietrzymanie moczu. Na szczęście jest coś takiego jak podpaski urologiczne, które pomagają utrzymać uczucie komfortu. Też miałyście takie problemy w ciąży? Mam nadzieję, że po porodzie mi to minie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-08-2015, 20:04
kobiecinka kobiecinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 6
Domyślnie

ja tez sie tego obawialam, bo przemysl kosmetyczny jest okropny! liczy sie zysk, a nie zdrowie, choc oczywiscie nie wszystkie firmy maja takie podejscie dlatego najlepiej kosmetyki tylko znanych firm z ronymi atestami, to na prawde ma znaczenie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.