kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 01-06-2016, 12:54
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Faktycznie na bio bazarach niektóre produkty są bardzo drogie, ale na szczęście są inne miejsca, w których możemy dostać zdrowe produkty. Ja mogę Wam polecić ten sklep http://www.jedzpij.pl/ . Jest to internetowy sklep spożywczy ze zdrową żywnością i bio żywnością. Sklep ten wyróżnia na tle innych sklepów bardzo duża oferta produktów, a także ceny produktów, które są czasem nawet niższe od produktów dostępnych w każdym sklepie spożywczym. W sklepie tym robię zakupy już od prawie roku i szczerze mówiąc nie zauważam dużych różnic w kwocie, którą przeznaczam na jedzenie. Jest to spowodowane najprawdopodobniej tym, że w sklepie jedzpij można kupić produkty w wielopakach i dużych opakowaniach, które są bardzo ekonomiczne. 5kg mąki razowej kosztuje zaledwie 10zł. Nie mają też ogromnej różnicy cenowej jeśli chodzi o warzywa, bo bio produkty w Lidlu często są dużo droższe, a trzeba jeszcze po nie pojechać, zapakować i dowieźć do domu. Tutaj zamawiamy online, co jest bardzo wygodne, bo sam proces robienia zakupów trwa dużo krócej i możemy robić zakupy siedząc sobie na kanapie w domu i pijąc kawę. Nie musimy też ich wnosić i pakować, bo zrobi to za nas dostawca. Nie wyobrażam sobie teraz powrotu do żywności słabej jakości z marketów. Zdrowie i życie mamy tylko jedno i trzeba o nie dbać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-06-2016, 14:16
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Z chęcią zerknę do tego sklepu. W sumie to jeszcze nie zamawiałam żywności przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-06-2016, 19:51
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Weź jeszcze zobacz na stronie http://ecoblueberry.pl dziewczyny ostatnio polecały sporo rzeczy z tego sklepu. Może nie jest najtaniej, ale jest jakościowo, więc czasami można wydać trochę więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-06-2016, 13:41
poludion's Avatar
poludion poludion is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 15
Domyślnie

Wiele internetowych sklepów oferuje teraz zdrową żywność i wszystko wygląda tak znakomicie, że w końcu się skuszę i coś zamówię.
Poza tym lubię chodzić do restauracji i innych punktów gastronomicznych, gdzie można dostać zdrowe jedzenie, od razu ma się inspirację na spróbowanie tych przepisów potem w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-06-2016, 11:42
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Ja większość soków i przetworów robię sama. Wystrzegam się chemii w jedzeniu bo wiem jakie to niezdrowe. Z reguły korzystam z akcesoriów do wekowania firmy Weck http://weck.com.pl/, są bardzo praktyczne i wysokiej jakości. Polecam wszystkim maniaczkom zdrowej żywności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-06-2016, 09:35
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Ja z takich bardziej znanych sklepów z żywnością eko to kojarzę DrPelc.pl także dorzucam do listy bo jest tam naprawdę spory wybór i sporo produktów, których nie widziałam nigdzie indziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-07-2016, 21:41
67agnes 67agnes is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał wala
Z chęcią zerknę do tego sklepu. W sumie to jeszcze nie zamawiałam żywności przez internet.

To zajrzyj sobie jeszcze na : http://drpelc.pl/ równie interesujący sklep ze zdrową i co ważne : SMACZNĄ żywnością. Ja nigdy nie lubiłam tego typu rzeczy, ale dzięki Nim strasznie się wciągnęłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 31-07-2016, 19:47
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A ja nie jestem do tego przekonana...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 02-08-2016, 13:05
Krystyn24 Mężczyzna Krystyn24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 1
Domyślnie

Dlaczego nie jesteś przekonana?
___
http://monitor-inwestycji.pl/

Ostatnio edytowane przez Krystyn24 : 29-06-2018 o 07:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-08-2016, 09:34
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Ja zainteresowałam sie zdrowa żywnością gdy synek zaczął się uskarżać na bóle. Musiałam znaleźć powody ból brzucha u dziecka. Szybko zainteresowałam się etykietami na produktach. A jak poczytałam składy soków to wysłałam męża po sokowirówkę. Zmiana diety i własnoręcznie robione soki, poprawiły sytuację. Teraz jak narzeka to na ciężki brzuszek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.