kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-03-2015, 08:54
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie kosiarka

zaczęłam porządki w garażu na wiosnę i naszą kosiarkę chyba złapała jakaś mała korozja, co da się - i czy w ogóle - z tym zrobić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-03-2015, 15:33
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie korozja

do uratowania kup sobie nanoprotech antykorozyjny, w leroy merlin jest do dostania. działa nawet jak już pojawią się pierwsze wywkity
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-03-2015, 09:11
skromnaipogodna skromnaipogodna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

A gdzie pojawiła się ta korozja? Jeśli występuje tylko gdzieś na pokrywie zewnętrznej to do nie będzie najmniejszego problemu i zakup jakiegoś środka antykorozyjnego w zupełności wystarczy. Jeśli proces korozyjny trawi wnętrze kosiarki to na dłuższą metę może być problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-03-2015, 14:33
arturo900 arturo900 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał krateczka
do uratowania kup sobie nanoprotech antykorozyjny, w leroy merlin jest do dostania. działa nawet jak już pojawią się pierwsze wywkity
powiem szczerze że mam to w domu ale zastanawiałem się nad użyciem bo nie wiedziałem czy pomoże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-01-2016, 15:01
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

nie wiem w sumie czy da się coś z tym zrobić. może czas na nową kosiarkę http://www.castorama.pl/produkty/ogr...traktorki.html ? Albo zerknij w ten dział, może są jakieś środki przeciwkorozyjne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-06-2016, 15:41
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Zależy jeszcze, co to za kosiarka i ile za nią zapłaciłeś. Jeśli to nie jest żaden super nowoczesny model, może faktycznie najłatwiej będzie kupić nową.
Usuwanie rdzy jest bardzo uciążliwe i nie zawsze daje dobre rezultaty, zwłaszcza jeśli rdzewieje ostrze.
Rozejrzyj się w sklepach, tu masz fajne wskazówki dotyczące wyboru kosiarki: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/kos...najlepsza/102/ . Mam nadzieję, że uda Ci się wybrać coś odpowiedniego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-06-2018, 13:06
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

A Co sądzicie o kosiarkach ręcznych? Zastanawiam się nad kupieniem takiej kosiarki głównie ze względów finansowych. Nie mam dużego ogrodu i kosiarka nie będzie długo używana. Sporo kosiarek tego typu widziałam tutaj https://mtdsklep.pl/kosiarki/kosiarki-reczne.html . Myślicie, że warto kupić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-06-2018, 22:28
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

ja mam kosiarke ryobi ni ekosztowała dużo a na pewno jes twygodniejsza niż ręczna, jak chcesz iść po kosztach zawz emożesz kupić podkaszarkę przy malym trawniku też będze ok, ryobi ma fajne modele akumulatorowe one+
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-06-2018, 11:53
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Teraz kosiarkę można kupić za małe pieniądze. Jeżeli macie dużą działkę, a na niej sporo drzew i innych elementów, które przeszkadzają w koszeniu to warto oprócz kosiarki mieć podkaszarkę. Zajrzyj sobie na https://www.stukpuk.pl/blog/jak-wybr...duzego-ogrodu/ i zamówi może wykaszarkę do swoich prac ogrodowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-03-2019, 21:28
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 518
Domyślnie

Kosiarka to jedno, ale należy również zastanowić się nad koszeniem trawy w miejscach niedostępnych dla kosiarki. Jeśli chcecie kompleksowo zadbać o swój trawnik, to przyda się również dobra kosa spalinowa. Na stronie macie ranking urządzeń oraz wszelkie niezbędne informacje. Warto sobie tam zerknąć, poczytać i na tej podstawie podjąć dobrą decyzję o zakupie konkretnego urządzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.