kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 07-03-2017, 11:46
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Pewnie, że warto. Ja odkąd mam u siebie taki sprzęt to życie stało się o wiele prostsze. Jeśli szukacie dobrej jakości urządzenia myjącego naczynia, to powinniście zajrzeć na ofertę na zmywarki do zabudowy znajdującą się na zadowolenie.pl/agd-do-zabudowy/zmywarki-do-zabudowy z której ja zamówiłam swoją i która okazała się strzałem w dziesiątkę. Jakość pierwsza klasa, a zapłaciłam za nią mniej niż w zwykłym sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 14-03-2017, 13:36
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja nie wyobrażam już sobie życia bez zmywarki. To bardzo pożyteczny sprzęt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 03-04-2017, 14:52
Laminija Laminija is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 48
Domyślnie

O Boże, jak można o to pytać, to dla mnie podstawa, zwł przy 3 dzieci Masz tu ranking zmywarek 2017 http://www.ceneo.pl/rankingi/ranking...ek_do_zabudowy i sobie trochę poczytaj chociaż. A najlepiej jakąś kup po prostu

Ostatnio edytowane przez Laminija : 03-04-2017 o 15:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 29-05-2017, 10:16
natalia20 natalia20 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 6
Domyślnie

Pewnie U mnie w domu pojawiła się kilka lat temu i uważam, że to ogromna oszczędność czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 30-05-2017, 21:43
Zadziornix Zadziornix is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 132
Domyślnie

Tak, oczywiście. Każda nowocześnie urządzona kuchnia powinna ją posiadać, zwłaszcza u rodziny z dziećmi. Oszczędność czasu i energii.

Ostatnio edytowane przez Zadziornix : 30-05-2017 o 22:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 06-07-2017, 18:06
hektorek hektorek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 79
Domyślnie

Ja teraz nie wyobrażam sobie funkcjonować bez zmywarki Kiedyś to był może dla niektórych mały luksus, ale obecnie wydaje mi się, że to podstawowy sprzęt w kuchni obok kuchenki. Ja mam zmywarkę Kernau https://www.kernau.com/kategoria/zmy...zmywarki-.html i nie zapłaciłam dużo a sprawdza się świetnie. Na pewno taki sprzęt przyda się w każdym domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 19-08-2018, 08:49
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Jeszcze jakieś pół roku temu też się nad tym zastanawiałam, ale teraz, gdy już ją mam, korzystam, to nie wyobrażam sobie życia bez. Tylko - poza samym zakupem należy mieć świadomość, że wydatek związany z zakupem zmywarki to jedno, ale do tego trzeba zainwestować w dobre tabletki do zmywarki, a także odpowiednią chemię, żeby zadbać o nią Ja korzystam z produktów marki sunlight od samego początku. Tabletki sprawdzają się rewelacyjnie, naczynia są czyste i bez smug. A środek do czyszczenia zmywarek dba o to, by żadne brudy nie schowały się w trudno dostępnych miejscach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 19-08-2018, 21:12
Vera66 Vera66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1
Domyślnie zmywarka

Witam. Ja również nie lubię zmywać naczyń. Zmywarkę posiadam już od kilku lat i bardzo sobie chwalę. Nie wyobrażam już sobie bez niej życia.


baseny ogrodowe producent
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 11-10-2018, 16:09
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

W domu bez zmywarki to jeszcze można przeżyć ale w kawiarni sobie tego nie wyobrażam, pierwsze co do lokalu to kupiliśmy porządną profesjonalną zmywarkę winterhalter która idealnie się sprawdza w gastronomii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 19-10-2018, 22:00
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Jak najbardziej – nie powinno zabraknąć jej w żadnym mieszkaniu. Jeśli miałbym Ci jakąś polecić, byłaby nim zmywarka firmy Candy. Mam model CDIM3T623PR, który jest strasznie cichy i pojemny. Zabudowałam ją, dzięki czemu idealnie komponuje się z wnętrzem mojej kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.