kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-05-2007, 14:46
Ola Ola is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Posty: 57
Domyślnie Kto nie lubi swojej pracy?

Lubicie chodzić do pracy czy rano budzicie się w kiepskim nastroju? Czekacie na urlop jak na zbawienie? Piszcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-05-2007, 15:07
jasmine23 jasmine23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 18
Domyślnie

Chyba nie umiem wypoczywać, ciągle myślę o pracy na urlopie... Czy to już uzależnienie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-05-2007, 15:56
Babuszka Babuszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 50
Domyślnie

Podobno tak, ale czasy takie, że jak tu o niej (tzn. o pracy) nie myśleć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-05-2007, 21:14
Inez71 Inez71 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 47
Domyślnie

Chyba nawet ci, którzy lubią swoją pracę z utęsknieniem czekają na urlop, ale rzeczywiście myśl o paru wolnych dniach jest bardzo przyjemna. Czyżbym więc nie lubila swojej pracy? Dotąd wydawało mi się, że wręcz przeciwnie )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-11-2009, 14:12
gaja gaja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 27
Domyślnie

To ie lepiej zmienić pracę jak się za nią nie przepada. Ma się ukazać książka niedługo Agnieszki przybysz "Przyciągnij sukcesy z pasją" gdzie będzie radzić jak być szczęśliwym i jak realizować marzenia, w tym te zawodowe. na facebooku jest kilka stron, z którymi możan się zapoznać przed przeczytaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-08-2011, 16:04
kolorowa30 kolorowa30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 1
Domyślnie

Hmm- kwestia lubienia bądź nie własnej pracy to trudny temat. Nie zawsze sie przecież udaje, ale czasem bywa też, że nawet wymarzone zajęcie sie nudzi albo przynosi rozczarowanie.Dlatego zawsze warto mieć plan B, dokształcać się i być gotowym na podjecie nowych wyzwań i podniesienie kwalifikacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-01-2012, 14:55
pheonix999 Mężczyzna pheonix999 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Posty: 2
Domyślnie

Każdą pracę trzeba polubić i ważne, że w ogóle jest.
__________________
Kup najtańsze bilety lotnicze do usa i zagraj w najlepsze gry mmo na świecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-02-2012, 10:31
malucka malucka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał pheonix999
Każdą pracę trzeba polubić i ważne, że w ogóle jest.

Święta racja, ale… trudna sytuacja na rynku nie jest wytłumaczeniem dla fatalnych warunków w niektórych miejscach pracy. Rosnące bezrobocie powoduje, że człowiek zgadza się pracować jak niewolnik, tylko dlatego, ze boi się nie pracować wcale. Ja do swojej pracy podchodzę neutralnie. Jestem doradcą podatkowym i czasami rzeczywiście myśle, że może było by dobrze gdyby chociaż w tym roku zastąpił mnie jakiś Program PITowski 2011/2012, ale ostatecznie zawsze mam motywację, żeby robić, to co robię. Nie wiem natomiast jakby było, gdybym musiała siedzieć na kasie w tesco przez 8 godzin. Podziwiam pracujących tam ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-02-2012, 06:43
Katarzyna87 Katarzyna87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 4
Domyślnie

Ja przyznam, że kocham swoją pracę, ale też warunki mam extra, bo nikt nie kontroluje mnie o której przychodzę do biura, o której wychodzę. Jestem dziennikarką, więc po prostu ma być artykuł napisany na konkretny czas. Poza tym to bardzo ciekawa praca. Spotykam wielu interesujących ludzi, sporo podróżuję. Tyle, że fakt - czasami zaciera się granica między pracą a czasem wolnym i nawet jak jestem na urlopie z rodziną potrafię wyjąć notatnik i aparat, bo przecież taki fajny temat...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-02-2012, 17:04
izabella izabella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 4
Domyślnie

ja prowadzę własną działalność, praca jest dość nudna, ale mam duże poczucie niezależności i nie muszę trzymać się sztywno czasu. Choć wiążę się to też z tym, że pracuję praktycznie cały dzień wraz z weekendami
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.