kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-09-2015, 14:01
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Peeling kwasowy dobry dla każdego?

Czy taki peeling kwasowy służy każdemu czy nie do końca?
Szukam gabinetów, gdzie można bezpiecznie przeprowadzić taki zabieg.
Może przychodzi wam coś takiego do głowy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-09-2015, 07:36
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Nie jestem pewna. Najlepiej byłoby się wybrać do jakiegoś gabinetu i tam zobaczyć co ci doradzą.
Z tego co wiem, robią we Wrocławiu, w tym gabinecie: http://www.wyspapiekna.pl/ tego typu peelingi kwasowe.
Zaleca się ich wykonywanie właśnie jesienią i zimą, kiedy nie wystawiamy skóry na działanie promieni słonecznych.
Po takim zabiegu skóra wygląda młodziej, jest bardziej sprężysta i lepiej odżywiona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-09-2015, 08:20
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Takie peelingi nie są dla każdego. Na pewno nie wykonają nam ich jak mamy skórę naczynkową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-09-2015, 12:42
Jagna_a Jagna_a is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 9
Domyślnie

W dobrym gabinecie kosmetycznym na pewno Ci powiedzą czy taki peeling nadaje się dla Ciebie. Nie wykonuj go czasem samodzielnie. Jedna z moich koleżanek z pracy zamówiła sobie kwas przez internet i sama (sic!) wykonała złuszczanie, a później szukała pomocy u profesjonalnej kosmetyczki bo się zwyczajnie poparzyła (na jej szczęście była "tylko" czerwona).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-10-2015, 12:16
jakubka jakubka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 16
Domyślnie

Ja np. nie moge żadnego peelingu-wychodzą mi krostki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-10-2015, 07:25
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie

Ja nie polecam zabierać sie za takie zabiegi samodzielnie. Nakładanie kwasu nie jest takie łatwe. Musicie przestrzegać czasu nakładania takiego kwasu.
Warto jest wybrać się do sprawdzonej kliniki gdzie będziecie mieli pewność,że zabieg jest wykonany zgodnie z zasadami. Mogę polecić to miejsce:
http://clinicadermatologica.pl/

Jest to gabinet w Gdańsku . Wykonują tam dobre zabiegi medycyny estetycznej .Sama chodziłam tam swego czasu na mezoterapię. Zabieg jest naprawdę skuteczny jeśli chodzi o zmarszczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-07-2016, 11:26
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Taki zabieg kwasami jest dobry na przebarwienia po trądziku? Zostało mi kilka plamek. Tylko trochę się obawiam, czy taki zabieg jest bezpieczny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-07-2016, 20:53
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Zależy o jaki kwas chodzi. Na pewno peelingów kwasami nie można wykonywać w okresie wiosennym i letnim (wyjątkiem jest kwas migdałowym, bo nie jest fotouczulający). Przeciwwskazaniem do peelingów kwasem jest nadwrażliwość na dany kwas i bardzo duża ilość stanów zapalnych. Generalnie kwasy mogą też spowodować wysyp pryszczy i jest to naturalna reakcja oczyszczająca się skóry. Po prostu trzeba to przeczekać. Nie występuje to zawsze i jest to także zależne częściowo od stężenia danego kwasu. U mnie wysyp wystąpił zarówno przy kwasach AHA jak i BHA i miksie tych kwasów, ale przeczekałam to i po 2 seriach zabiegów przestałam mieć wysypy trądziku. Jeśli chodzi o kwasy to należy po tych zabiegach bardzo nawilżać skórę, nie wolno na siłę usuwać płatów skóry, które będą odchodzić i nie wolno wystawiać skóry na długie działanie promieni słonecznych, a także wychodzić z domu bez nałożenia wysokich filtrów przeciwsłonecznych. I nie wystarczy tu krem z filtrem 15, bo minimum wynosi 30. Tutaj jest ciekawa oferta peelingu kwasem http://www.qclinique.pl/zabiegi/zabi...ry-tradzikowej . Nie jest droga a mają w ofercie peeling kwasem AHA plus BHA lub PHA a nie spotkałam się z tym w innym gabinecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-09-2016, 14:33
marcelina21 marcelina21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 16
Domyślnie

A czy peeling kwasowy to to samo co peeling medyczny? Ja chciałam zapisać się na taki w tym salonie w Krakowie http://zdrowatwarz.pl/kosmetologia/p...dyczny-krakow/. Bo słyszałam o bardzo dobrych efektach. Jednak nie bardzo jestem rozeznana w różnicach miedzy tymi wszystkim peelingami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-12-2016, 10:45
Maryna Maryna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 43
Domyślnie

Mnie się wydaje, że to jednak co innego.
Najlepiej zapytaj kosmetyczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.