kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-03-2015, 12:44
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Kiedyś w internecie sporo tego sprzedawali. Najczęściej Yves Rocher nawilżająco brązujący za 25 złotych 50 ml. Zobacz sobie na stronie sprzedajemy.pl może ktoś jeszcze wystawił. Z tego co kojarzę sprzedawała to kobieta z Bytomia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-04-2015, 13:57
bulbarkaa bulbarkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

OO tak fajnie tak jest, podoba mi się i bardzo duży wybór tam jest. Zazwyczaj takie kremy kupowałam sobie w stacjonarnych sklepach typu rossman a teraz to już wole on-line bo zauważyłam to, że ceny są już takie jakby trochę tańsze i zdecydowanie wtedy się oszczędza czas na stanie w tych głupich i długich kolejkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-06-2015, 22:19
drabka drabka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja używam Garniera od dokładnie 3 dni. Efekt, jestem zaskoczona. Nie sądziłam ,ze opalenizna bedzie taka widoczna i to już po pierwszym posmarowaniu. Czym sie różni od samoopalacza, jest mniej intensywne, łatwo sie rozprowadza na skórze i po zastosowaniu nie mam żadnych smug mimo,że za bardzo nie uważałam jak sie smarowałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-06-2015, 13:11
lemon88 lemon88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

ja polecam Lirene. mam problem ze standardowymi zapachami wszystkich samoopalaczy, strasznie mnie drażnią, a ten z Lirene nie dośc że jest w dobrej cenie to jeszcze pachnie kawą, bardzo fajnie i nie barwi na żółto tylko daje fajny brązowy kolorek na skórze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-07-2015, 12:47
korneliuska53 korneliuska53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Nie mam też dobrych doświadczeń z kremem brązującym, jednak naturalne słoneczko i to jest urok, a nie takie sztuczne wspomagacze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-07-2015, 15:01
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Podobno dobry krem brązujący jest w rossmannie. Chodzi mi o ten marki własnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-07-2015, 23:13
karolkowa karolkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 14
Domyślnie

Korzystałam kiedyś z balsamu brązującego do jasnej skóry firmy Kolastyna, efekt na moim ciele był słabiutki, plusy takie, że balsam dość dobrze nawilżał i miał przyjemny zapach, nie taki jak inne produkty "samoopalające". Z twarzą jeszcze nie eksperymentowałam - używam trochę ciemniejszego podkładu i czekam na słoneczne dni, żeby złapać opaleniznę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-07-2015, 09:59
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Nie przepadam za takimi kosmetykami. Jeśli już nakładam, to tylko na nogi.
Na twarz nigdy bym ich nie nałożyła. O wiele lepiej wygląda naturalny makijaż. Wystarczy porządna paleta kamuflaży, taka jak ta: http://puderek.com.pl/korektory/1516...azy-light.html i lekki podkład, żeby uzyskać naprawdę fajny efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-07-2015, 21:07
wikto29 wikto29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja też takich kosmetyków nie lubię. Nie wierzę w ich zbawienną moc..One tylko działają na chwilę a później to już przestają działać i jest już tylko gorzej. To mi się nie podoba i później i tak muszę chodzić niestety na solarium aby się troszkę opalić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-09-2020, 07:44
roksana9202 roksana9202 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 59
Domyślnie

Akurat stosuję pianki do opalania od https://tanexpert24.pl/ i też jestem bardzo zadowolona z efektów. Opalenizna jest równomierna i naturalna, a na tym mi najbardziej zależy. Do tego jeszcze dochodzi bardzo duża wygoda stosowania takich pianek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.