kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-11-2019, 22:41
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie Co pomoże przy częstym stresie, Relan?

Hej,
Cz stosujecie jakiś suplement na uspokojenie oraz redukcję stresu, ponieważ ostatnio w pracy mam coraz więcej nerwowych sytuacji i potrzebuję wsparcia, aby lepiej znosić te wszystkie sprawy (w tym jeszcze rodzinne).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-11-2019, 13:13
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Myślę, że Relan to akurat dobra propozycja o naturalnym składzie więc może przynieść tylko pozytywne efekty i bardzo dobrze, bo sama wiem jak wiele mamy na głowie dom, rodzina, praca i braku czasu dla siebie. Dlatego sprawdź go sobie na https://www.grinday.com/pl/sklep/36-...depresant.html i może się zdecydujesz, bo ważne jest to aby się za szybko nie poddawać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-11-2019, 21:15
Veron Mężczyzna Veron is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Mi pomaga trening i praca fizyczna, pozwala mi się to uspokoić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-11-2019, 11:06
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wera
Myślę, że Relan to akurat dobra propozycja o naturalnym składzie więc może przynieść tylko pozytywne efekty i bardzo dobrze, bo sama wiem jak wiele mamy na głowie dom, rodzina, praca i braku czasu dla siebie. Dlatego sprawdź go sobie na https://www.grinday.com/pl/sklep/36-...depresant.html i może się zdecydujesz, bo ważne jest to aby się za szybko nie poddawać.

Też wydaje mi się, że będzie to dobra pomoc która rzeczywiście wpłynie na zdrowie umysłowe, bo jednak stres i nerwy mocno na nas wpływają co z kolei później może przełożyć się np. na kłopoty sercowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-11-2019, 23:38
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

To prawda dzieci, biznes, dom to wszystko naprawdę wymaga dużo uwagi i trzeba w każdym elemencie dość dużego skupienia i chęci do działania, a jak mamy taką pogodę za oknem to jednak siły spadają z dnia na dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-11-2019, 00:04
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Także uważam, że warto postawić na takie wsparcie jak Relan https://www.grinday.com/pl/sklep/36-...depresant.html który posiada naturalny i bogaty skład substancji które redukują stres i potrafią skutecznie uspokoić. Mam nadzieję, że również Ci pomoże. Pozdrawiam i pamiętaj aby się częściej uśmiechać i tak bardzo nie przejmować, będzie dobrze!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-04-2020, 09:28
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Super! Ogromne dzięki za wszystkie informacje i oczywiście mam nadzieję, że okaże się to dobrym wyborem i przede wszystkim, że te wszystkie problemy zaczną skutecznie znikać. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-04-2020, 20:11
Cella Cella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 11
Domyślnie

To i ja dołączę chyba jeszcze do tych pozytywnych opinii na temat Grinday Relan, ponieważ uważam że to bardzo dobry kierunek zarówno jeśli chodzi o wsparcie naszego stanu umysłowego, zdrowia psychicznego i jednocześnie samopoczucia, pozdrawiam i życzę aby wszystko udało się rozwiązać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-04-2020, 09:26
GabrysiaOs GabrysiaOs is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 44
Domyślnie

Fajnie wiedzieć, własnie szukam jakiegoś wsparcia bo ta sytuacja niestety dość negatywnie wpływa na moje samopoczucie, tym bardziej że nadal nie wiem co z pracą ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-04-2020, 12:15
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Nie przejmuj się wszystko się ułoży, najważniejsze jest to aby działać i próbować nowych sposobów aby się rozwijać i polepszać sytuację finansowa. Relan działa skutecznie i te efekty się utrzymują. Zajrzyj na https://www.grinday.com/pl/sklep/36-...y-nastroj.html i mam nadzieje, że podejmiecie dobrą decyzję i trzymam kciuki za zmiany w Twoim życiu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.