kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-10-2019, 10:22
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie Poradnia Olgi Rymkiewicz we Wrocławiu - korzystał ktoś ?

Witajcie Czy są na forum osoby z Wrocławia, które korzystały już z pomocy pani Rymkiewicz ? Moja przygód a odchudzaniem na własną rękę trwa już mega długo i większych efektów brak więc podejrzewam, ze bez profesjonalnej pomocy się nie obejdzie.. Warto zgłosić się do tej poradni ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-10-2019, 10:45
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Na pewno taka wizyta nie zaszkodzi tym bardziej, ze sama czujesz, że nie dajesz rady. U mnie w sumie też tak było. niby chciałam coś ze sobą zrobić, potrafiłam się zmotywować na góra 2-3 dni i potem jak widziałam ulubionego hamburgera to rzucałam się na niego jak wygłodniały wilk... Łatwo nie było ale jakoś się udało wypracować w sobie te dobre nawyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-10-2019, 14:36
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

No bo to jest tak, że trzeba podejść do tematu odchudzania w bardzo kompleksowy sposób. Najpierw trzeba zajrzeć w głąb siebie i sprawdzić co powoduje nasze problemy z jedzeniem a przez to w efekcie też tycie. Pania Olgę Rymkiewicz znam i polecam, to najlepszy psychodietetyk we Wrocławiu. Jestem pod ich opieką już od kilku ładnych miesięcy i polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-10-2019, 15:11
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

kinnia bardzo Ci dziękuje za informację O Pani Oldze czytałam już wiele pozytywnych opinii ale postanowiłam napisac jeszcze tu na forum i ciesze się bardzo, że się odezwałaś Możesz zdradzić coś więcej na temat Twojej przemiany? Jak to wyglądało ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-10-2019, 12:42
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

łatwo nie będzie na to musisz się przygotować ale Pani O0lga pomoże Ci zajrzeć w głąb siebie i zlokalizować te największe problemy. Ja spotykałam się z nią w raz w tygodniu i tam wszystko obgadywałyśmy - moje postępy i sukcesy ale też porażki. Bo potknięć było sporo i pewnie sama bym się załamała i odpuściła a tak doskonale wiedziałam, jak sobie radzić z tymi wszystkimi emocjami. Po takiej psychoterapii pani Olga skierowała mnie do dietetyka, który przyjmuje w tej poradni i on już ułożył mi plan żywieniowy i treningowy. Pókii co na wadze już minus 12 kg a to jeszcze nie koniec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-11-2019, 16:57
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

kinnia wow, dzięki śliczne za tak szczegółową odpowiedz. Ostatnio strasznie zabiegana byłam i kompletnie zapomniałam o tym wątku. wchodzę dziś rano a tu taka miła niespodzianka jutro zatem dzwonie do poradni i umawiam sie na pierwszy możliwy termin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-12-2019, 10:18
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

wiesz co z tego co wiem to Pani Olga jest teraz na urlopie macierzyńskim ale tak czy siak trzeba już zrobić pierwszy krok żeby iść na przód robisz już coś we własnym zakresie ? u mnie najgorzej było z odstawieniem cukru... no ale tylko tych kilka pierwszych dni było trudnych, potem już okej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.