kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-01-2020, 11:41
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie Prezent Na Dzien Babci

Witajcie Wielkimi krokami zbliża się dzień babci ( to już 21 stycznia ;p ). Ten weekend to dla mnie ostatni czas by kupić jakiś prezent stacjonarnie ( zamawiać już nic nie mogę bo nie dojdzie). Macie jakiś pomysł gdzie jechać w poszukiwaniu inspiracji ? HELP!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-01-2020, 11:50
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Hmm wiesz co to zależy jakim budżetem dysponujesz i czy np babcia woli jakies prezenty praktyczne czy coś na słodko ? A może jakieś kosmetyki czy biżuteria ? Opcji jest wiele i czasem wystarczy iść do pobliskiej drogerii czy kwiaciarni by coś wybrać. Liczy się gest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-01-2020, 12:02
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

O tak koleżanka wyżej ma rację - drogeria to dobry kierunek. Np Rossman, podejrzewam, ze masz jakiś obok siebie Tam mają takie fajne kosmetyki firmy Christian Laurent np z serii Botulin ReVOULtion ( dla osób po 50tce, 60tce lub 70tce ;p ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-01-2020, 12:19
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Dziękuje Wam bardzo za inspiracje chyba te kosmetyki to dobry trop ale co tak sam krem wystarczy ? nie będzie za mało? Nie miałam jeszcze nigdy ich kosmetyków, są okej ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-01-2020, 12:29
Kowal Kowal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja kupiłem bilety do teatru
__________________
pralnice przemysłowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-01-2020, 12:29
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Są bardzo okej, ja kupuje je dla siebie regularnie ( mam krem, płyn micelarny, podkład itd) rewelacyjne a jak nie chcesz kupować samego kremu pielęgnacyjnego to z tej samej serii możesz jeszcze dodatkowo dokupić krem pod oczy. I wyjdzie naprawdę zacny zestawik, babcia będzie zachwycona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-01-2020, 13:48
HussaRRk Mężczyzna HussaRRk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 1
Domyślnie

Hmm... Moim zdaniem to wszystko zależne jest od upodobań Twojej babci względem prezentów.
---------------------------------------------
sloggi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-01-2020, 22:07
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Podczas poszukiwań fajnych prezentów dla bliskich i szczególnie mówię tutaj o babci oraz dziadku to w mojej opinii dużo lepszą propozycją będzie postawienie np. na specjalnie dedykowany kosz delikatesowy, które w szerokiej gamie propozycji będziecie mogli znaleźć w ofercie https://smaczajama.pl/pl/c/Na-Dzien-...en-Dziadka/216 i jak najbardziej polecam jeśli chodzi o przygotowanie oferty, przystępne ceny oraz profesjonalna pomoc obsługi która też będzie w stanie Wam doradzić. Na pewno będą pozytywnie zaskoczeni!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-03-2020, 14:16
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

dziękuje jeszcze raz za wskazówki i porady, szczególnie tobie kinnia Kupiłam krem i płyn micelarny. prezent bardzo się podobał ja sama sobie też stworzyłam jakiś tam zestawik do codziennej pielęgnacji - jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-03-2020, 14:01
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

no coś Ty, nie ma za co dziękować ciesze się, ze mogłam pomóc, że prezent się podobał i że przy okazji i Ty skorzystałaś
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.