kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 29-12-2018, 18:57
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Sali na wesele jest mnóstwo. W Lublinie mnie zaczarowała sala w Hotelu Trzy róże http://www.trzyroze.pl , gdzie mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Do tego miejsce do spania dla gości, pyszne jedzenie i dobra obsługa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 31-12-2018, 14:07
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Świetną salę weselną widziałam w Warszawie. Zerknij na ofertę na http://hotellamberton.pl/ . Taki hotel pod warszawą piękny i zjawiskowy sprawdzi się na taką imprezę z klimatem. Sala jest jedyna w swoim rodzaju. Możliwość noclegu gości i pięknych widoków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 09-01-2019, 10:17
lilianagomowska lilianagomowska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 30
Domyślnie Sala weselna Warszawa

Sala weselna musi spełniać wymogi młodej pary, dlatego warto przed dokonaniem wyboru obejrzeć salę i zastanowić się czy o taką nam chodzi
bankietowyrocher
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-01-2019, 00:00
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Jesli chodzi o okolice Warszawy to Dom Weselny Astoria w Kaniach jest fajny i tutaj wiele osob mialo swoje wesele. Obiekt jest bardzo przygotowany na takie wydarzenie i mozna sobie zorganizowac tutaj nawet duze wesele. Macie wybrane juz miejsce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 11-01-2019, 12:33
stranger8 stranger8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 18
Domyślnie

To bedzie swietny wybor.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 11-03-2020, 07:48
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Wybór jest szeroki, ale ja polecam szczególnie Klub Sosnowy w Warszawie. Bardzo ładna sala, przystosowana zarówno do mniejszych grup jak i nawet na wesele na 200 osób. Możliwość zorganizowania wesela plenerowego, świetne jedzenie i obsługa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 12-03-2020, 14:49
Sandra Sandra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 14
Domyślnie

Myślę, że ciekawym miejscem będzie Kameliowy Zakątek, miałam okazje być gościem na weselu mojej przyjaciółki, wspominam to wesele bez dwóch zdań. Obsługa stanęła na wysokości zadania aby spełnić oczekiwania pary młodej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 19-03-2020, 20:39
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Myślę, że sala w rezydencja luxury hotel będzie idealna, jeśli chodzi o wesele. Możecie kliknąć link i zobaczyć, jak piękne zdjęcia właśnie w tym miejscu wychodzą. Hotel ten mieści się w Piekarach Śląskich, więc osoby z tego rejonu powinny być zainteresowane. Powiem szczerze, że sama chciałabym mieć i takie wesele i takie zdjęcia z tego najpiękniejszego dnia .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 03-04-2020, 19:11
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Znalezienie odpowiedniej sali wcale nie jest takie trudne. My obejrzeliśmy wiele sal i ta w http://pariselpalace.pl/ w Łukowie nam się najbardziej podoba. Chyba zaklepiemy termin. Zależy nam na duzej, ładnej sali a właśnie w tym obiekcie taka właśnie jest. Poza tym lokalizacja nam odpowiada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 15-04-2020, 10:56
wolf.josianne wolf.josianne is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 11
Domyślnie

Salę na wesele trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem, ponieważ terminy są odległe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.