kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-11-2015, 08:00
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie Nowe mieszkanie: AGD do zabudowy czy nie?

Nowe mieszkanie: AGD do zabudowy czy nie?
I w jaki sposób zaczynaliście wykańczać taką nową chatę w której ni ema kompletnie nic,
nawet durnych podłóg, o drzwiach nie wspominając?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-11-2015, 09:04
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Deweloperskie?
Zawsze możesz posiłkować się firmami, które od A do Z robią takie wykończeniowe sprawy.
Zajrzyj sobie np. na stronę Deconova.pl - oni mają różne pakiety cen na takie usługi, właśnie zależne od zakresu prac do wykonania, z meblami lub bez, a agd pod zabudowę lub nie itd.
Wychodzi mimo wszystko taniej niż przy angażowaniu do każdej rzeczy oddzielnych fachowców. I dają gwarancję na czas realizacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-03-2016, 00:31
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Zabudowane AGD ładnie wygląda, ale jak potem coś się zepsuje, to trudno się dostać do czegokolwiek. Ostatnio musiałam skorzystać z https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-sopot/ i tyle co fachowiec z tej firmy się namęczył z moją zmywarką, to głowa mała. Chyba moje zlecenie zapamięta do końca życia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-06-2016, 09:05
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Pod zabudowę jest moimi zdaniem znacznie lepiej. Nie jest jednak łatwo zrobić wszystko w poziomie. Mój mąż kupił sobie specjalną poziomicę laserową topex 29c911 , żeby wszystko stało prosto. Na szczęście mu się udało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-08-2016, 22:20
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Ostatnio miałam problem z kamieniem w pralce i musiałam szybko znaleźć fachowca. Niestety zajęło mi to sporo czasu, jak macie podobny problem to przeczytajcie http://di.com.pl/kamien-w-pralce-jak...pobiegac-53077 bardzo ciekawy artykuł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-08-2016, 13:07
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja na szczęście nie mam takich problemów. Do zabudowy to tylko zmywarka i piekarnik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-07-2018, 22:30
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Jasne, że zabudować. Kuchnia będzie bardziej funkcjonalna, przestronna. Ja też mam zabudowany piekarnik i zmywarkę, a co do funkcjonalności to zdecydowałam się na sprzęt od Candy, który łączy się z wifi. Jak jeszcze nie macie wybranych sprzętów, to naprawdę polecam - nie raz ta funkcja wam sie przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.