kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-03-2020, 15:15
angie33 angie33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 118
Domyślnie Strona internetowa

Hej! Muszę zlecić komuś zdanie projektowanie i tworzenie responsywnych stron internetowych, są jakieś firmy które zajmują się tym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-03-2020, 23:08
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Jeśli zamierzam zabrać się za wykonanie swojego sklepu internetowy, czy również strony to przede wszystkim warto wybrać dobrą firmę i specjalistów, którzy będą w stanie wykonać Wam taką realizację. Z własnych doświadczeń śmiało mogę podrzucić Wam https://www.websitestyle.pl/ z którymi mieliśmy okazję współpracować i efekt był jak najbardziej zadowalający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-03-2020, 09:54
Wadyslaw54 Mężczyzna Wadyslaw54 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 1
Domyślnie

Również planuje zainwestować w własną stronę internetową. Dlatego też szukam w internecie firmy, która w swojej ofercie ma projektowanie stron internetowych. Niestety ciężko wybrać kogoś profesjonalnego, ponieważ firm na rynku jest naprawdę dużo.

Ostatnio edytowane przez Wadyslaw54 : 30-03-2020 o 20:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-04-2020, 12:27
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Cytat:
Napisał angie33
Hej! Muszę zlecić komuś zdanie projektowanie i tworzenie responsywnych stron internetowych, są jakieś firmy które zajmują się tym?
W sieci znajdziesz naprawdę sporo firm, które się w tym specjalizują. Jeżeli o mnie chodzi to sporo pozytywnych opinii słyszę o nich https://coolbrand.pl i sama zastanawiam sie nad tą firmą, bo potrzebuje profesjonalnej strony, przygotowanej pod pozycjonowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-04-2020, 05:28
marek33332 Mężczyzna marek33332 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja w stu procentach mogę wam polecić firmę https://linkprojekt.pl . Zarówno ja jak i moi znajomy korzystaliśmy z tej firmy i naprawdę robią wszystko perfekcyjnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-04-2020, 16:57
Magda75 Magda75 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 46
Domyślnie pozycjonowanie

Strona internetowa musi być pozycjonowana inaczej zniknie w necie, polecam samodzielne pozycjonowanie z pomocą darmowego kursu pozycjonowania, warto skorzystać, link do ebooka: http://www.granker.pl/ebook-pozycjonowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-04-2020, 14:07
marzar marzar is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 39
Domyślnie

Ma to być stron dopasowania pod Ciebie? Bo można wykorzystać gotowe szablony np. WP, lecz jeżeli chodzi o rozwiązania ecommerce to już sprawa się komplikuje i przydało by się zlecić firmie lub osobie, która się tym zajmuje. Polecam webmetric.pl, a po stworzeniu strony zacząć działania związane z SEO/SEM. Tutaj też raczej polecam zlecić to jakieś agencji. Osobiście korzystam z GT, jest to agencja interaktywna z Poznania i jestem zadowolony z ich pracy oraz wyników sprzedażowych jakie obecnie osiągam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-04-2020, 09:32
Arek1945 Mężczyzna Arek1945 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 1
Domyślnie

Widzę, że polecacie naprawdę dużo firm, ale nikt nie polecił żadnej firmy ze Szczecina np. strony internetowe Szczecin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-04-2020, 11:05
Lidika Lidika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 4
Domyślnie

Na rynku jest wiele firmy, które specjalizują się w tego typu sprawach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-04-2020, 10:39
dotin dotin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 61
Domyślnie

Ja wynajęłam całkiem fajną agencję interaktywną. Stworzyli mi stronę i nawet zaprojektowali nowe logo dla mojej firmy, przez co wzrosło zainteresowanie moim sklepem. Polecam usługi Green Mountain Media.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.