kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-08-2018, 13:54
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie Zakup rolet i okien w Warszawie

Hej
Chciałam zapytać Was, gdzie mogę się udać żeby wybrać rolety i okna do naszego nowego domu w Warszawie? Zależy nam przede wszystkim na dobrej izolacji, zabezpieczeniu przed włamaniem oraz wykonanym profesjonalnie montażu.
Z góry dziękuję za Wasza pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-08-2018, 13:56
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Ja nie za bardzo mogę Ci pomóc w tym zakresie, ponieważ mieszkam w Łodzi ale na pewno powinnaś zwrócić szczególną uwagę na doświadczenie i opinie firmy którą wybierzesz bo zarówno realizacja zamówienia jak i montaż powinny być wykonane w pełni profesjonalnie żeby później nie było problemów np. przy reklamacji czy jakości wykonanego montażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-08-2018, 14:00
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Wiesz co powinnaś sprawdzić ofertę firmy Anex Okna bo oni u nas zajmowali się zarówno realizacją zamówienia i montażem okien. Wszystko przebiegło raczej bez większych kłopotów i do dziś nic złego w zakresie stolarki okiennej się nie dzieje. Stawiają wyłącznie na sprawdzonych producentów, którzy dbają o jakość okien oraz ich właściwości. Do tego chętnie służą poradą, więc możesz tutaj również liczyć na ich profesjonalizm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-08-2018, 15:30
edyta182 edyta182 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 4
Domyślnie

Dzięki wszystkim za propozycję i czekam na więcej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-08-2018, 20:33
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Również byłbym za propozycją użytkowania @Malwinka27 ponieważ jeżeli zależy Ci na odpowiednim podejściu do klienta, dobrej cenie zarówno za produkt jak i montaż to są na pewno jedną z pewniejszych firm na które można liczyć w każdym aspekcie. Terminowi, uczciwi i na pewno nie wcisnął Ci czegoś co nie będzie Was interesowało bądź po paru latach może okazać się kompletną klapą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-08-2018, 20:46
saint saint is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 24
Domyślnie

Rolety zewnetrzne = way to go
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-08-2018, 20:49
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Firma Anex Okna jest od wielu lat na rynku, ponieważ ja korzystałam z ich usług może z 4-5 lat temu właśnie przy montażu okien oraz realizacji zamówienia, bo wtedy zdecydowaliśmy się na okna PCV OknoPlast. Po tym czasie mogę śmiało stwierdzić, że warto na nich postawić bo wybór okazał się słuszny, a wszystkie problemy jakie mogłyby wystąpić w tym zakresie nas ominęły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-09-2018, 08:42
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Dzięki wielkie kobitki za pomoc <3 Dziś tak jak radzicie wstępnie przejrzę ofertę oraz umówię się na wizytę żeby trochę dokładniej porozmawiać o opcjach do wyboru w naszym przypadku. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak sprawnie jak piszecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-01-2019, 11:08
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Jeżeli mówisz o roletach dzień noc to na pewno spodobają Ci się ich rolety https://www.sklep.stol-kar.eu/11-rolety-dzien-noc znajoma kupiła u nich rolety i mega była zadowolona z jakości produktów, dlatego warto to przemyśleć na spokojnie i dobrać coś solidnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-01-2019, 11:09
Miminek Mężczyzna Miminek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ile teraz trzeba wydać za metr kwadratowy rolety?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.