kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-11-2020, 08:55
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 266
Domyślnie Co pomoże w walce z przebarwieniami?

Chciałabym zdecydować się na zabiegi - w gabinecie kosmetycznym lub coś takiego na przebarwienia. Myślałam też o stosowaniu kwasów kosmetycznych, ale nie wiem do końca czy to dobry pomysł, boję się, że moja skóra może sobie z nim nie poradzić, jest bardzo wrażliwa. Co myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-11-2020, 09:46
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie

W walce z przebarwieniami warto udać się do profesjonalistów. Domowe zabiegi przynoszą niestety średnie rezultaty. Ja swoje przebarwienia skutecznie wyleczyłam w klinice Esderm. Polecam iść taką drogą bo gwarantuje ona skuteczność!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-11-2020, 13:45
Brzozaa Brzozaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie Przebarwienia

Cześć, jaki zabieg na przebarwienia po kwasach. Jak zwykle zakręcona ja, zapomniała, że trzeba używać po nich kremów z filtrami i być z dala od słońca. Pojawiły mi się wyraźne przebarwienia na policzkach, wyglądam jak łaciata krowa . Czy polecacie może jakąś kosmetyczkę na Bielanach ? Mam nadzieję, że będą miały terminy, bo mnie chcę z tym tematem zwlekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-01-2021, 19:26
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Mi bardzo pomógł Peeling Vitamin C Dermaquest - to super zabieg dla każdego typu skóry, a już szczególnie sprawdzi się przy skórze naczynkowej, skłonnej do przebarwień, z zaznaczonymi oznakami starzenia, czy skórze palaczy. Świetnie wyrównuje koloryt, rozświetla silnie nawilża i wygładza no i wzmocnia naczynia krwionośne. Ja zabieg miałam w Szczecinie w mojej ulubionej klinice urody Maestria https://maestriaklinikaurody.com/ Co jakiś czas wracam tam na ten zabieg plus chodzę oczywiście na inne, bo lubię mieć zadbaną skórę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-01-2021, 14:05
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie

Mi bardzo pomogła wizyta w Spa. Byłam wtedy na wycieczce w Hotelu Zamku Ryn i pomyślałam a co mi szkodzi warto spróbować. Poszłam na kilka zabiegów. Dodam że wczesniej byłam kilka razy w innych salonach w swoim mieście i tylko pogorszyły sprawę więc byłam sceptyczna ale powiem Wam ze super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-02-2021, 07:12
Mel1 Mel1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 127
Domyślnie

W Katowicach na Chopina jest salon, gdzie raz na jakiś czas przyjeżdża Pani z taką maszyna i usuwa właśnie przebarwienia. Nie jest to bolesna, a z pewnością daje efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-02-2021, 17:43
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 252
Domyślnie

Na przebarwienia czasami zwyczajne kremy z drogerii nie wystarczą. Ja znalazłam preparat Nano Needles, który za pomocą nanoigiełek liftingujących poprawia kondycję skóry. Usuwa przebarwienia, plamy starcze, a nawet niedoskonałości po trądziku. Można go nakładać na twarz i dekolt. W ten sposób można cieszyć się gładką i rozświetloną cerą. Można go zamówić tutaj https://aurumaris.eu/produkt/nano-ne...j-odnowy-skory .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-04-2021, 21:24
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Warto zainwestować w dobry peeling. Dzięki temu nie tylko pozbędziecie się martwego naskórka, ale również skóra będzie bardziej podatna na przyjęcie serum czy kremu. Pomyślcie o tym koniecznie. Tutaj https://darmarsklep.pl/peelingi-i-kw...zelainowy-30ml jest namiar na sklep, w którym możecie się zaopatrzyć. Niewątpliwie propozycji jest tam wiele. Macie z czego wybierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-04-2021, 13:06
gcormier's Avatar
gcormier gcormier is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Każdy z nas ma zupełnie inną cerę. Warto udać się do specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.