kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 22-05-2016, 12:30
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Cytat:
Napisał Smile
ja to chyba pojadę w jakieś miłe miejsce ale w Polsce. Trzeba też doceniać rodzinne krajobrazy


No tak, nasza Polska jest bardz piękna i ma wiele uroku w sobie, ale pogoda u Nas bywa bardzo kapryśna i trzeba to też wziąć pod uwagę. Ja raz sobie zlekceważyłam prognozy na https://www.gismeteo.pl/ i potem cały wyjazd przesiedziałam w ośrodku bo nie było nawet opcji wyjść tak lało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 24-05-2016, 00:32
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

W sumie nad morze a tym bardziej Bałtyk raczej wolę wybrać się jednak w sezonie. Łatwiej o ładną pogodę. W tym roku pewnie też pojedziemy na przełomie Lipiec-Sierpień. Znajoma poleciła mi nawet Łeba noclegi bo była tam w zeszłym roku i bardzo sobie ich chwaliła. Pokoje ładne, czyste i zadbane no i z tego co patrzyłam to cenowo bardzo ładnie mają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 25-05-2016, 09:20
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja już powoli szykuję sie do wakacji Znalazłam idealny kostium kąpielowy a teraz rozglądam się za sandałami i plecakiem Jedziemy na Kubę na 7 dni a później do Chorwacji. na pewno będzie ciekawie w tym roku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 26-05-2016, 13:36
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Nam się marzy w tym roku wyjazd nad morze Myślimy nad Sopotem albo Gdańskiem. Możecie polecić jakiś fajny nocleg? Zależy nam raczej na komforcie, więc odpadają domki, kempingi, pensjonaty raczej też. Widziałam, że Sun & Snow wynajmuje apartamenty nad morzem. Korzystaliście może?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 28-05-2016, 18:30
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja chyba wybiorę sie w tym roku do spa. Znalazłam lubelszczyzna spa i oferta bardzo mi się podoba. Od dawna myślałam o takim wyjeździe. Potrzebuję odpoczynku i chwili dla siebie a w domu na pewno nie odpocznę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 04-06-2016, 10:10
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Co zabieracie ze sobą na wakacje? Ja trafiłam ostatnio na http://sklep.ferguson.pl/telewizor/10cali/DVB-T i zastanawiam się czy zabrać taki telewizorek na wakacje. Nie kosztuje dużo i podobno świetnie sprawdza sie w podrózy. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 14-06-2016, 19:09
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja jeszcze nie wiem dokąd pojadę na wakacje.
Znalazłam dzisiaj hotel w polanicy i rozważam rezerwację tam. Z tego co wiem jest SPA, okolica jest piękna a ceny przystępne. Dawno nie byłam w górach, nie mówiąc już o SPA. Zdecydowanie przyda mi się trochę odpoczynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 20-06-2016, 20:41
Majka555 Majka555 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 11
Domyślnie

A ja polecam http://hotelmagellan.pl Hotel znajduje się 50km od Łodzi i 100km od Warszawy i Częstochowy. Znajdziecie w nim basen, SPA, sauny i zabiegi pielęgnacyjne a także specjalne pakiety dla zakochanych Szczególnie polecam pakiet "zaręczyny" który gwarantuje kolację na dachu hotelu lub romantyczny piknik na trawie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 02-08-2016, 06:31
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Ja znalazłam ostatnio hotel kraków centrum i chyba się tam wybiorę. Kraków to moje ulubione Polskie miasto i zawsze wracam tam z ogromnym sentymentem.
Myślę, ze warto sie tam wybrać na kilka dni w wakacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 03-08-2016, 14:06
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

A może jakieś tropiki? Na http://romantyczne.com/ mają fajną ofertę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.