kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-01-2019, 09:17
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie Co dawać do picia dziecku?

Czy Wasze maluchy mają też problem z piciem wody? Próbowałam różnych cudów - dodawania tam mięty, owoców ale synek odmawia... Najchętniej by pił cały czas soczki typu tarczyn ale trzeba jakoś wyważyć wszystko. Co więc Wy dajecie swoim maluchom do picia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-07-2020, 11:35
Witkowa Witkowa is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Jeśli chodzi o picie wody, to warto malucha przyzwyczajać do tego od samego początku, wtedy nie powinno być z tym później problemów. Nie bez znaczenia jest również to, w czym podajecie dziecku picie. Bardzo fajne są moim zdaniem bidony bbox, mieliście z nimi już do czynienia? Fajnie wyglądają, mają innowacyjne, obciążone słomki, co ułatwia wypicie napoju do ostatniej kropli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-04-2021, 13:28
pwlk pwlk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 104
Domyślnie

Mnie bardziej interesuje, jakich butelek do karmienia dzieci używacie? Wiele dobrego mówi się o marce Lovi. Polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-05-2021, 14:14
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

U nas przede wszystkim mleko modyfikowane no i wiadomo, woda jak coś. Sporadycznie jakies herbatki. Wazne tylko zeby mleko było mądrze dobrane - https://www.babyboom.pl/forum/temat/...lecacie.89249/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-05-2021, 13:26
Sissi0ha Sissi0ha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 1
Domyślnie

woda zdecydowanie i tyle.
-
Prześcieradła z gumką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-05-2021, 18:56
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Zdecydowanie woda! Moje dzieci też nie chciały pić ale zawsze znajdowałam jakiś sposób na to by ich przekonać. Teraz może zachęci je loteria Staropolanki? Zobacz na https://loteriastaropolanka.pl/?utm_...tent=corg_link . My kupujemy tą wodę i rejestrujemy paragony, z nadzieją że coś może wygramy A żeby kupić kolejne butelki musimy wypić te które już mieliśmy w domu i to fajny sposób żeby zachęcić dzieci do picia odpowiednich ilości wody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-05-2021, 20:49
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

U mnie dzieciaki polubiły pić wodę dopiero teraz, gdy mamy dzbanek filtrujący. Wcześniej te butelkowe wody jakoś nie bardzo im podchodziły. Teraz za to mamy dzbanek J Shmidt 500 z aquaphor i pijemy wodę kranową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-05-2021, 08:25
Kitana997's Avatar
Kitana997 Kitana997 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 365
Domyślnie

Racja. Dobry dzbanek filtrujący to jest obecnie rzecz podstawowa. Kocham z takich dzbanków korzystać!!!
______________________________
Tematy prac magisterskich z marketingu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-05-2021, 20:36
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Podstaw to woda, ucz dziecko nawyków od najmłodszych lat. Ja zamawiam na https://iwoniczanka.pl/ z dostawa, pijamy niegazowana, choć czasem sięgnę i po tą z gazem. Dodatkowo woda jest w szklanych butelkach - w dobie eko tez to fajny przykład dla malucha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-06-2021, 21:56
Psotka Psotka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 16
Domyślnie

Cytat:
Napisał berry
Czy Wasze maluchy mają też problem z piciem wody? Próbowałam różnych cudów - dodawania tam mięty, owoców ale synek odmawia... Najchętniej by pił cały czas soczki typu tarczyn ale trzeba jakoś wyważyć wszystko. Co więc Wy dajecie swoim maluchom do picia?
w sumie dużo wody ale też soki hipp bio. Oni mają w swojej ofercie herbatki z owocami i wodę z dodatkiem owocu. Przelej dziecku taki hipp do tej szklanej butelki i zobacz może to poskutkuje - bo tak jak mówisz trzeba wyważyć wszystko a soki bio wg mnie są ok rozwiązaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.