kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-06-2020, 17:45
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie Wózki marki CAVOE

Hej hej dziewczyny rozglądam się właśnie za nowym wózkiem dla mojej Zuzi i wpadły mi w oko 2 modele z marki Cavoe ( to nowość na rynku). Czy ktoś z Was kojarzy te wózki i może się wypowiedzieć na temat jakości ? Bo pod kątem wyglądu pasują mi baaaaardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-06-2020, 08:28
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

nie firmy totalnie nie kojarze ale też nie jestem na bieżąco ostatnio, rzuciłam teraz okiem na szybko i rzeczywiście prezentują się super. bardzo nowoczesne i designerskie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-06-2020, 08:01
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

ja mam model OSIS, ten przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 15 kg. Kupiliśmy samą wersję spacerową, ale można też dokupić gondole ( tradycyjną lub tą miękką). Ogólnie jakośc robi wrażenie, producent zadbał nawet o najmniejsze detale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-06-2020, 08:47
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

a ja się zastanawiam nad tym drugim modelem AXO, bo on jest chyba nieco większy i przeznaczony dla dzieci do 22 kg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-06-2020, 09:54
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

ja na pewno będę kupować AXO, czekam aż będzie dostępny w sklepach rozmiawiałam o nim ze sprzedawcą, który widział go na targach branżowych i mówił, ze to wózek idealny na każdy teren ( super amortyuzacja i duże koła z gumowymi oponami). Sam wygląd przyciąga wzrok, nie mogę się doczekać aż w końcu będzie u nas ( już go zamówiłam ;p )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-06-2020, 16:21
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

A ja pierwszy raz słyszę o tych wózkach, mam wózek x-lander a to bardzo znana marka, nie znam mamy która by tego wózka nie kojarzyła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-06-2020, 09:26
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Cytat:
Napisał enigma
A ja pierwszy raz słyszę o tych wózkach, mam wózek x-lander a to bardzo znana marka, nie znam mamy która by tego wózka nie kojarzyła.

no tak xlandery znam ale moim zdnaiem nie umywaja sie nawet do tych wozkow z cavoe a ten model axo na ktory czekam zapowiada sie naprawde fajnie, dam znac za jakis czas jak sie sprawuje ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-07-2020, 12:51
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

aż z wrażenie obejrzałam filmik na yt żeby sprawdzić co jest w nich aż tak rewelacyjnego i nie powie, są fajne ale ja jednak wolę swojego x-landera, jest tak samo praktyczny a ma więcej bajerów chociażby takich jak panel led dzięki którym widać wózek z daleka wieczorem i w nocy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-03-2021, 08:44
beatata beatata is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 71
Domyślnie

My mamy https://insevio.com/ Pani w sklepie mówiła, że ten wózek taki bardziej miejski, ale przetestowaliśmy go lesie na spacerze i też dał radę.
Więc jak ktoś chce nieduży dobrze składany wózek to polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-04-2021, 13:14
pwlk pwlk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 104
Domyślnie

Dziewczyny, a czy możecie polecić najlepszy Waszym zdanie wózek spacerowy? Na jakie marki radziłybyście zwrócić szczególną uwagę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.