kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 24-10-2021, 10:44
magdaamlynarz magdaamlynarz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Miziu ma naprawdę super ofertę pluszaków i jest to sklep, który śmiało mogę polecić każdej mamie. Pluszaki są dobrze wykonane, elementy zabawek nie odpadają więc wszystko jest bezpieczne dla dzieci Ja już zamówiłam od nich chyba z pięć pluszaków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 24-10-2021, 13:07
kinia666 kinia666 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Zrobiłam już w miziu kilka zakupów i nie żałuję. Sklep poleciła mi w tamtym roku moja siostra. Świetna obsługa zamówienia, szybka wysyłka i dobre ceny. Co do jakości to mogę powiedzieć, że jest super. Nic się złego nie dzieje, z zabawek nie wychodzą żadne niebezpieczne elementy które dziecko może połknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 24-10-2021, 15:22
lutisan lutisan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Sklep z pluszakami to jak dla mnie najlepszy jest miziu.pl. Ja i moja siostra pluszaki kupujemy tylko tam najbardziej lubimy te w kształcie zwierząt myślę, że takie są najlepsze dla naszych pociech bawią i uczą miłości do zwierząt. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 24-10-2021, 17:34
kammi49 kammi49 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 73
Domyślnie

Hej, znajoma szuka dla dziecka ciekawych zabawek rozwijających(j. angielski). Dziecko na 8 lat. Polecicie coś??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 25-10-2021, 12:46
k.wrona991 k.wrona991 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Na początku miałam lekkie obawy jeśli chodzi o zakupy na miziu, a teraz z czystym sercem mogę śmiało każdemu polecić ten sklep. Najlepszą rekomendacją jest uśmiech dziecka bawiącego się pluszakiem od nich. Nasza córeczka uwielbia bawić się pieskiem, udaje że jest prawdziwy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 25-10-2021, 15:50
niko.gont niko.gont is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

W miziu mają wspaniała ofertę pluszaków. Jestem nimi zachwycona są takie słodkie, a jakość wykonania jest super. Zabawki są miękkie przyjemne dla skóry. Sklep poleciła mi moja siostra. Warto ich zaśledzić i czekać na fajne promocje naprawdę warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 25-10-2021, 18:46
ewdrzewicka ewdrzewicka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Zabawki są tak ważne w rozwoju dziecka, dlatego pluszaki polecam kupić w miziu.pl. Maja bardzo dużą ofertę pluszaków w kształcie zwierząt, co według mnie jest bardzo ważne by od małego dzieci uczyć kontaktu z przyrodą. Zabawki są dobrze wykonane nie mają elementów co mogą odpaść i dziecko mogłoby je połknąć. Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 25-10-2021, 19:31
koseda303 koseda303 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Kupowałam już parę razy na miziu.pl i za każdym razem było wszystko ok. Pluszaki zawsze były dobrze wykonane. Tak więc polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 25-10-2021, 20:24
domiwas25 domiwas25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Pluszaki z miziu na pewno pobudzają wyobraźnię dzieci nawet nie wiedziałam, że tyle zastosowań może mieć zwykły pluszak. Moja córa wciąż mnie zaskakuje. Od strony technicznej pluszak bardzo dobrze wykonany, nie ma zbędnych nitek czy defektów. Jest piękny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-10-2021, 21:46
izaa92 izaa92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ten sklep jest rewelacyjny, a pluszaki cudowne. Zakupiłam dwa pluszaki w kształcie rekinka. Są super wykonane z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Dzieci bardzo lubią się nimi bawić i śpiewają przy tym często piosenkę "Baby shark" . Tata też dołącza do zabawy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.