kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 19-10-2021, 13:37
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Niektórzy z Was wspominali tutaj o zakupie Jeepa. A czy wiecie, gdzie można jeździć takim samochodem terenowym? Ja czytałam o tym ostatnio artykuł na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/poradnik/po...odem-terenowym. Wam również polecam się z nim zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 20-10-2021, 14:02
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 189
Domyślnie

Świetną opcją jest kupno samochodu z Niemiec, no ale jak w kraju - samochody lepszych roczników są dość drogi, dlatego pomyślałam o tym, aby skorzystać z propozycji kupna samochodu powypadkowego. Na stronie https://www.autota.eu/pl dostępne są aukcje takich samochodów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 20-10-2021, 18:50
Krysia72 Krysia72 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 55
Domyślnie

Bogatą ofertę samochodów osobowych czy dostawczych znalazłam na stronie http://autocenter.krakow.pl/ . Posiadają oni w swojej ofercie atrakcyjne ceny, promocje, możliwość zakupu oryginalnych części, serwisowanie, bardzo dobre warunki ratalne, itp. Osobiście zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług, koniecznie sprawdźcie ich całą ofertę, bo warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 21-10-2021, 11:39
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Uważam, że zakupy w sklepach internetowych pozwalają oszczędzić mnóstwo wolnego czasu. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu motoryzacyjnego, to zdecydowanie polecam Wam stronę, na której znajdziecie najróżniejsze akcesoria oraz części samochodowe, w tym żarówki halogenowe w bardzo dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 24-10-2021, 19:07
kammi49 kammi49 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 73
Domyślnie

Trudne czasy teraz, a nasz samochód odmawia posłuszeństwa - potrezbuję coś wygodnego dla 5 osobowej rodziny (dzieci w wieku szkolnym). Czy warto kupować nowy samochód, zwłaszcza jeżeli musiałabym dobrać trochę kredytu? Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 25-10-2021, 07:25
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Jak coś, to ja mogę wam jeszcze polecić wynajem samochodów Warszawa W zeszłym tygodniu zaplanowaliśmy rodzinną wycieczkę, ale niestety nasz samochód odmówił posłuszeństwa. Na szybko znalazłam namiar na tę firmę, przeczytałam dobre opinie, sprawdziłam warunki - wszystko mi odpowiadało. Nawet jestem mile zaskoczona, że cena wynajmu jest tak atrakcyjna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 26-10-2021, 15:14
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Skoro masz zamiar kupić samochód dla rodziny, na pewno musisz zwrócić uwagę, aby był on bezpieczny i komfortowy. Na stronie: https://volvocarkalisz.volvocars-par...zlosc-z-volvo/ trwa akurat akcja promocyjna volvo, z której naprawdę warto skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 31-10-2021, 22:46
gajuszka gajuszka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 147
Domyślnie

Ja dzisiaj trafiłam na samochody Fiat używane i zastanawiam się nad zakupem jednego z tych samochodów. Od czerwca nie mam auta, bo padło mi w drodze nad morze i nie było sensu go naprawiać. Na początku chciałam czekac z kupnem nowego auta do wiosny, ale nie dam rady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 03-12-2021, 00:37
witolek witolek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 305
Domyślnie

No to zależy od tego jak liczna rodzinka i czy mowa o mieszkaniu w mieście czy poza miastem. Ja postawiłem na większe auto z dieslem, bo to bardziej odpowiadało moim preferencjom. Wiadomo, że jednak taki zakup to zawsze ryzyko, więc chcąc uniknąć kłopotów zleciłem oględziny samochodu przed kupnem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 03-12-2021, 12:57
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Myślę, że w razie awarii pomóc Ci może bosch lublin: https://technotop.pl/bosch-lublin/. Zachęcam skontaktować się z nimi. Ten adres przyda Ci się także do wykonania corocznego przeglądu rejestracyjnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.