kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-03-2020, 12:02
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie dobry ortodonta

Cześć. Niestety dość długo nie chodziłam do dentysty i przez co zaniedbałam się pod tym względem. Mimo to postanowiłam udać się do ortodonty, gdyż już jakiś czas temu powinnam mieć założony aparat, ale nie uśmiechało mi się to zbytnio. Udałam się do Atelier Uśmiechu w Warszawie i bardzo mile się zdziwiłam, gdyż nie muszę mieć założonego takiego starego aparatu. Oni tutaj używają takie niewidoczne nakładki ortodontyczne, które także są dopasowane do pacjenta ale i praktycznie niewidoczne dla innych. Super, że przyszłam akurat do tego gabinetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-04-2020, 20:27
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Zakładałam aparat przed 40-tka, miałam mieszane uczucia ale trafiłam do krakowskiej https://ortodontica.pl/ i nie żałuje decyzji i pieniędzy akie zainwestowałam w samą siebie. mam piękne, zdrowe i proste (!) zęby. Było warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-04-2020, 19:10
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Jeśli chodzi o Gliwice to fantastycznie sprawdzi się doktor Anna Michalik https://www.ortodontagliwice.com.pl/ To przemiła osoba i świetna specjalistka, dzięki niej mam piękne, równe zęby. Zakładałam aparat będąc po 30tce, także nie wahajcie się w żadnym wieku, zawsze warto zadbac o prawidłowy zgryz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-04-2020, 09:55
Krycha84 Krycha84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 15
Domyślnie

Świetny stomatolog w Poznaniu jest Sebastian Wolny - dosonale sobie radzi z zabiegami ortodontystycznymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-05-2020, 22:45
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne wad zgryzu w Legnicy to ja wam mogę skierować do doktora Jacka Zbocha http://ortodontalegnica.com/ Mega fajny lekarz, profesjonalista z dużym doświadczeniem i dobrym podejściem do pacjentów. Ja też założyłam aparat po po 30tce, ale to była dobra decyzja, bo wreszcie mam piękne, równe zęby, to była dobra inwestycja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-05-2020, 21:31
basiabe basiabe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 26
Domyślnie

Najważniejsza jest wizyta u dobrego dentysty Kraków Podgórze, a on na pewno pokieruje Cię do dalszych specjalistów. Często kliniki stomatologiczne mają u siebie bądź współpracują z gabinetami ortodontycznymi, warto polegać na opinii fachowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-06-2020, 07:47
dotin dotin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 61
Domyślnie

To super, że jesteś zadowolona z usługi To ważne aby w gabinecie podążali za nowinkami i był dobry tam dobry sprzęt stomatologiczny warszawa. Może sama też się zdecyduję na aparat w takim razie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-05-2022, 20:24
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

Warto wiedzieć, że przecież odpowiednio poprowadzone leczenie uzębienia może pomóc Wam uzyskaniu pięknego uśmiechu. Ja czytałem na stronie https://www.supra-dent.com.pl/ więcej na temat wizyt stomatologicznych i mam wrażenie, że dzisiaj może być to zdecydowanie prostszą opcją. Co sądzicie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-07-2022, 21:40
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Jeżeli szukasz dobrego ortodonty to polecam Ci sie zapoznać z ofertą jaką prowadzi ten gabinet ortodonta gdańsk znajdziesz tutaj prawdziwych profesjonalistów dla których nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-07-2022, 13:32
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

muszę wykonać USG Malbork. Próbowałam zapisać się publicznie ale zapewne jak się domyślacie, nie udało mi się. Szukam zatem dobrej kliniki prywatnej, która pomoże mi w diagnozowaniu problemów ze zdrowiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.