kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #401  
Stary 24-04-2022, 07:49
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 332
Domyślnie

Dla mnie bardzo ważne jest, by projekt mieszkania był maksymalnie funkcjonalny. Miałam wygospodarowaną specjalną wnękę, w której znalazł się sejf domowy (wybrałam jeden z tych modeli https://sejfexpert.pl/sejfy-domowe). Jest sprytnie ukryty, nie rzuca się w oczy, a dzięki niemu bezpiecznie przechowuję w domu kosztowności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #402  
Stary 24-04-2022, 09:39
Tinqa Tinqa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 4
Domyślnie

Ile kosztuje takie zaprojektowanie wnętrza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #403  
Stary 25-04-2022, 08:12
kaczmar18 kaczmar18 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 56
Domyślnie

Obecnie w Internecie jest wiele stron i blogów, gdzie można znaleźć dużo pomysłów. Na https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/ jest też dużo artykułów z ciekawostkami. Ale jeśli nie czujemy się na siłach, to może lepiej by było skorzystać z pomocy projektanta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #404  
Stary 02-05-2022, 21:03
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Ja ostantio zakupiłem sobie pare ups do domu aby zabezpieczyc elektornike i jestem bardzo zadowlony, polecam usp armac, super jakosc i cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #405  
Stary 03-05-2022, 10:25
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Ostatnio zrobiłam remont w mieszkaniu. I tak pomyślałam, że się pochwalę, że znalazłam bardzo fajnych ludzi, którzy wykonali mi drzwi. Nie chciałam taki byle jakich, jak mają wszyscy, ale ekipa z drzwiwroc.net.pl zrobiła naprawdę kawał dobrej roboty.

Ostatnio edytowane przez Katarzyna : 05-05-2022 o 11:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #406  
Stary 03-05-2022, 21:32
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Jakie sklepy meblowe katowice polecacie najbardziej? Chciałabym zrobić zakupy i zależy mi na miejscach, które mogą mi zaoferować fajną jakość. Mam nadzieję, że nie będzie z tym większego problemu, ponieważ nie chcę zamawiać wszystkim rzeczy online. Wolę wiedzieć i widzieć, co zamawiam. Jakość to dla mnie podstawa, dlatego tak zwracam na to uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #407  
Stary 10-05-2022, 14:30
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Jakie kolory ścian polecacie? Nie wiem aktualnie co konkretnego mam wybrać, a przyszedł czas, że trzeba się na jakieś kolory zdecydować. Raczej chciałabym postawić na coś innego w każdym pomieszczeniu, bo lubię łączyć różne style.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #408  
Stary 10-05-2022, 14:51
Przemek32585 Mężczyzna Przemek32585 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 5
Domyślnie

Każdy ma inny pomysł na urządzenie i ciężko coś doradzić.
__________________
protetyk Radzymin

Ostatnio edytowane przez Przemek32585 : 12-05-2022 o 12:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #409  
Stary 10-05-2022, 18:50
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jak urządzasz mieszkanie to będą potrzebne zasłony jak i firany a te zakupisz tutaj https://nietylkofiranki.pl/218-firany-na-przelotkach Sklep specjalizuje się w tej tematyce i ma największy wybór w kraju. Mają też koce i narzuty oraz tkaniny najwyższej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #410  
Stary 11-05-2022, 14:02
elizabeth3 elizabeth3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał BERTA79
Witam ... właśnie przymierzam się do remontu mojego mieszkania, dostałam je w spadku od babci w starej pięknej kamienicy, mieszkanie jest duże ponad 100 metrowe ale chyba nigdy nie było remontowane ... chciałabym je jakoś fajnie urządzić ale wnętrza to niestety nie jest moja specjalność kompletnie się na tym nie znam i nie potrafię dobrać dodatków i całej reszty, a bardzo podoba mi się styl skandynawski i tak chciałabym urządzić swoje mieszkanie... pomyślałam że może zlecę to jakiejś firmie tylko przyznam że nie wiem gdzie takiej szukać ...
Być może uda Ci się znaleźć kogoś, kto jest dobry w projektowaniu wnętrz w stylu skandynawskim. Popytaj w okolicy, a jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, może ktoś z przyjaciół będzie mógł kogoś polecić. Jeśli nie masz znajomego, który zna kogoś takiego, spróbuj poszukać w Internecie lub w lokalnej gazecie.
__________________
Pasteryzacja żywności to metoda zabijania mikroorganizmów, które mogą być obecne w produktach żywnościowych. Jest ona często stosowana w produkcji żywności, ponieważ zabija bakterie szybko i niezawodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.