kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-07-2021, 18:40
Anka21 Anka21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 314
Domyślnie Jakie odżywki do włosów?

Szukam odżywek, które odpowiednio zadbają o moje włosy.

Ostatnio edytowane przez Anka21 : 22-08-2022 o 13:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-07-2021, 20:54
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Fajne są te odżywki. Ja znalazłam je dzięki temu, ze szukałam czegoś ekologicznego, tworzonego zgodnie z naturą i zachęciły mnie głównie te opakowania z recyklingu. Pozytywnie zaskoczyłam się też działaniem samych odżywek. Do włosów średnioporowatych będą idealne, więc śmiało je sprawdź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-07-2021, 10:51
Trompka12 Trompka12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 12
Domyślnie

Myślę, że tak. Ja też korzystałam z tych odżywek i przyznaję, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ich jakością. Jeśli szukasz czegoś, po czym Twoje włosy będą dobrze odżywione i miękkie w dotyku, to te odżywki Anwen powinny sprawdzić się idealnie. Cenowo wypadają bardzo dobrze, więc po prostu je zakup i sprawdź na swoich włosach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-07-2021, 20:59
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Na moje włosy super sprawdza się odżywka z Cosnature z dziką różą. Ładnie nawilża i odżywia włosy a przy tym ich nie obciąża. Włosy po myciu są elastyczne, lśniące i nie łamią się Dla lepszego efektu używam też szamponu z tej serii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-09-2021, 10:53
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Przy zniszczonych i suchych włosach potrzebna jest solidna regeneracja i odżywienie. Wypróbuj sobie maskę Klorane z masłem cupuacu. Nie będziesz jej chciała zamienić na żadną inną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-09-2021, 08:32
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Wybór odżywek do włosów jest bardzo duży. Jednak moim zdaniem lepiej korzystać z tych na bazie naturalnych składników. Należy też pamiętać, że silne włosy są zależne też od odpowiedniego poziomu witamin w naszym organizmie. Na https://polski-blog-medyczny.pl/revihair/ jest dostępny artykuł na temat suplementacji. Czy ktoś z Was taką stosuje i może podzielić się opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-10-2021, 12:39
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

A ja polecam tradcyjnie Ziaję i Siberikę xD odpowiednio stosowane działają cuda na włoskach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-10-2021, 12:27
Hakunass Hakunass is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 32
Domyślnie

No a czy taka tania Ziaja czy Siberika mają jakąś skuteczną odżywkę, która zapobiegnie puszeniu się włosów? Bo ja czasami to wyglądam jak Hagrid i kiedyś tylko droga maska od Kerastase mi pomagała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-10-2021, 17:28
Umbrowla Umbrowla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 66
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hakunass
No a czy taka tania Ziaja czy Siberika mają jakąś skuteczną odżywkę, która zapobiegnie puszeniu się włosów? Bo ja czasami to wyglądam jak Hagrid i kiedyś tylko droga maska od Kerastase mi pomagała

Oczywiście, że mają, tylko trzeba odpowiednio je stosować. Jedne włosy potrzebują odżywki na 2 minuty, inne - na 30. Postaw na emolienty. Kerastase mają w składzie dużo silikonów, dlatego było wrażenie wygładzenia pasm. Silikony z założenia nie są złe, jeśli Ci pasowały to je stosuj, możesz też spróbować odżywek emolientowych bez silikonów i zobaczyć rezultaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-10-2021, 23:48
Hakunass Hakunass is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 32
Domyślnie

Cytat:
Napisał Umbrowla
Oczywiście, że mają, tylko trzeba odpowiednio je stosować. Jedne włosy potrzebują odżywki na 2 minuty, inne - na 30. Postaw na emolienty. Kerastase mają w składzie dużo silikonów, dlatego było wrażenie wygładzenia pasm. Silikony z założenia nie są złe, jeśli Ci pasowały to je stosuj, możesz też spróbować odżywek emolientowych bez silikonów i zobaczyć rezultaty.

Kiedyś myślałam o tym, żeby spróbować pielęgnacji bez silikonów i zobaczyć, ale jakoś się za to nie wzięłam... A które drogeryjne odżywki emolientowe są jeszcze spoko? Bo ja totalnie się nie orientuję, kupowałam raczej droższe produkty, żeby mieć gwarancję jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.