kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #681  
Stary 21-08-2022, 02:50
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Prowadzę od dwóch lat sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami oraz środkami czyszczącymi i jak mam polecić, to jest to bardzo dochodowy biznes. Od samego początku miałam spore zainteresowanie asortymentem, bo większość kobiet preferuje naturalne kosmetyki i cały czas staram się wdrażać nowe produkty. Ostatnio rozpoczęłam też produkcję własnego mydła, na zamówienie wykonuje to dla mnie firma i również dobrze się sprzedaje. Ciekawy pomysł podsunęła mi przyjaciółka, by na kostkach mydła mieć nazwę własnej firmy i w tej kwestii sprawdził się stempel do mydła. Produkt z wystemplowaną nazwą, albo jakiegoś symbolu wygląda dla oka znacznie lepiej i nawet w opiniach podkreśliły to klientki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #682  
Stary 30-08-2022, 07:44
Dyabe Mężczyzna Dyabe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 5
Domyślnie

I was always sure that using the services of an outside accounting firm is unprofitable and that it is easier to hire an employee or to do it yourself, but after seeing the offer of accounting services Incorporate a company in Poland , I realized that in fact the opposite is true, and now I boldly save both money and nerves.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #683  
Stary 30-08-2022, 08:31
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 500
Domyślnie

Od siebie mogę polecić wam https://www.wealthseed.eu/ . Jak dla mnie jest to jednak najlepsza aplikacja jeśli chodzi o inwestowanie, ogólnie u mnie sprawdziła się doskonale pod każdym względem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #684  
Stary 30-08-2022, 23:18
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 484
Domyślnie

Mieszkam w małym mieście, więc nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na reklamie stacjonarnej. I rozważając różne propozycje trafiłam na taką ofertę, jak reklama na samochód . Moim zdaniem brzmi świetnie, bo na większych samochodach taka reklama może wyglądać świetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #685  
Stary 31-08-2022, 12:05
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 442
Domyślnie

Prowadzę niewielki biznes rodziny, który mamy w planach rozwinąć w innych krajach. W związku z tym rozglądam się za firmą transportową, z którą mogłabym nawiązać dłuższą współpracę. Jak na razie spodoba la mi się oferta tej firmy https://pks-sa.com/oferta/transport-miedzynarodowy.html . Ciekawa jestem waszej opinii na jej temat. Zależy mi na tym, aby był zachowany dobry kontakt telefoniczny, jak i mailowy w razie problemów, czy wątpliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #686  
Stary 01-09-2022, 06:25
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 181
Domyślnie

Prowadząc firmę żeby zostać zauważonym, to najlepiej założyć własną stronę internetową. Po kilku tygodniach od otwarcia sklepu stacjonarnego zdecydowałam się na założenie strony by zaprezentować na niej swoją ofertę. Na https://mhw.pl/ zarejestrowałam domenę, kupiłam hosting wraz z certyfikatem ssl w dobrej cenie i teraz na mojej głowie są tylko działania marketingowe by osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce. Pomimo, że stronę mam stosunkowo krótko, to wizyt na stronie jest sporo, a jeżeli regularnie będę przeznaczać pieniądze na marketing internetowy, to będzie ich jeszcze więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #687  
Stary 01-09-2022, 10:38
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Prowadzę biuro tłumaczeń, i zawsze najwięcej trudności mam, kiedy kiedy chodzi o delegacje zagraniczne rozliczanie . Znacie może jakieś programy komputerowe dla firm, które pomogą to rozliczanie usprawnić? Chętnie zleciłbym to zajęcie komuś innemu lub chociaż wspomógł się programem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #688  
Stary 02-09-2022, 16:00
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 563
Domyślnie

Moja firma współpracuje z jednym z najlepszych cosmetics supplier, którego śmiało mogę polecić każdemu. Wystarczy wejść na stronę https://beautyinvest.pl/pl. Firma ta posiada niewiarygodnie sympatyczne podejście do klienta które na dzień dobry ułatwia rozpoczęcie współpracy. Ich bogaty asortyment kosmetyków zarówno marek popularnych, niszowych jak i ekologicznych, stale powiększają o kolejne światowe nowości. Do całości ich profesjonalizmu w tej dziedzinie dochodzą jeszcze konkurencyjne ceny. Na prawdę szczerze polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #689  
Stary 02-09-2022, 22:35
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Kupiłem sobie ostatnio UPS armac i naprawdę polecam, bardzo dobra jakość i cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #690  
Stary 05-09-2022, 14:36
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 500
Domyślnie

Najlepszym wyborem będzie jednak inwestycja w https://www.wealthseed.eu/ . Sama korzystam z tej aplikacji i jestem mega zadowolona z wyboru także warto na nią postawić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.