kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-09-2021, 12:27
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie Wakacje z dziećmi

Witam! Niedługo wraz z mężem i dziećmi zamierzamy wybrać się na Mazury. Szukamy miejsca, gdzie znajdziemy zarówno atrakcje dla siebie, jak i dla dzieci. Nasi przyjaciele byli ostatnio w Gościńcu Wierzbowianka i bardzo polecają. Podobno mają świetny plac zabaw dla dzieci i miejsce do rozpalenia ogniska. Znacie to miejsce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-09-2021, 17:20
kawkaBB kawkaBB is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 35
Domyślnie

Każdy wyjazd z dziećmi to wielka wyprawa.Wakacje w Polsce zawsze są super,takie wyjazdy sprawdzają się,ale obecnie,mamy o wiele większe możliwości,można wyjechać do jakiegoś z miast europejskich jak Niemcy czy Belgii https://www.poeuropie.pl/busy-do-belgii/
Na taką wyprawę warto wybrać się busem,komfortowym,bezpiecznym,prowadzonym przez doświadczonych kierowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-09-2021, 22:47
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja dzisiaj trafiłam na kajak polietylenowy cena i chyba go zamówię. Od dawna marzy mi się własny kajak i w końcu mogę sobie na niego pozwolić. Myślę, że to świetny pomysł zwłaszcza, że w naszej okolicy jest mnóstwo jezior i rzek. A wy lubicie kajakarstwo?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-10-2021, 10:53
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 654
Domyślnie

Zauważyłam, że wiele rodzin wybiera się na wspólne wakacje właśnie po sezonie wakacyjnym. My też zamierzamy tak zrobić. Co prawda nie na Mazury, bo mamy za daleko, ale na Podhale. Bardzo często mamy polecają termy zakopane - https://ototatry.pl/termy-zakopane , tylko ciekawa jestem czy teraz są już tam pustki, czy dalej tłumy? Bo my wolimy jednak odpoczynek bez natłoku ludzi Dajcie proszę znać, jak w tym momencie wygląda sytuacja w takich termach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-10-2021, 11:24
dubuque.tyreek's Avatar
dubuque.tyreek dubuque.tyreek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 4
Domyślnie

Zastanawiam się również nad sportowym obozem za rok dla moich dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-10-2021, 12:34
Kazikdobry Kazikdobry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubuque.tyreek
Zastanawiam się również nad sportowym obozem za rok dla moich dzieci.

Obozy sportowe dla dzieci to świetna sprawa. Moi synowie uwielbiają na nie jeździć. Dobrze by były też place zabaw by mogli się porządnie wyszaleć.
Najlepsze aranżacje placów zabaw jakie widziałem na stronie https://www.play-park.pl/

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.