kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 19-03-2020, 09:30
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Endermologia to moim zdaniem zabiegi, które są najskuteczniejsze na cellulit. Wiem to z własnego doświadczenia. Sama zdecydowałam się na nie w klinice Neonia w Krakowie i to był najlepszy wybór: https://neonia.com.pl/endermologia/. Efekt jest naprawdę wow, pozbyłam się całkowicie cellulitu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 29-04-2020, 15:45
polakowalska polakowalska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 65
Domyślnie

Karboksyterapia naprawdę działa! Byłam w Prime Medic na tym zabiegu i naprawdę mogę polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 07-05-2020, 08:57
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Mi pomaga szczotkowanie na sucho. To domowa i tania metoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 24-06-2020, 09:39
Izabella56 Izabella56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 5
Domyślnie

Dużo zależy od stylu życia i od tego ile się ruszamy to fakt. Ale czasami warto zrobić sobie zabieg na cellulit, to też się przydaje. Ja polecam Instytut Piękna Bielenda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 08-07-2020, 10:34
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Wystarczy ruch co drugi dzien,np .pn,śr.pt. siłownia czyli 30min orbitrek, 30 min maszyny na siłowni(niekoniecznie) i 30 min bieżni+woda mineralna dużo i to wystarczy,w moim przypadku to pomogło po dwóch mies, a było fatalnie,teraz jest ok,jakies nieliczne pozostałości ale minimalne przedstawiłam najtańszy sposób,można też leżeć i nic nie robić na masażach efekt murowany!!!

No i o dziwo pomogł mi krem na cellulit, chociaż wczesniej nie wierzyłam w działanie kosmetyków. Stosowałam Sinial:
https://www.slowopodlasia.pl/wiadomo...b-ktory-dziala

Dzialanie tego kosmetyku jest o wiele skuteczniejsze niż wiekszości kosmetyków, jakie dostaniecie w drogeriach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 27-12-2020, 15:33
GabrysiaOs GabrysiaOs is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 44
Domyślnie

Jeśli szukacie ciekawych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie bielizny nocnej, to koniecznie zwróćcie uwagę na Lovita, gdzie znajdziecie mnóstwo propozycji jak komplety bielizny - "3 elementowy komplet bielizny koronkowej" dobra cena, wyjątkowe wykonanie i profesjonalne wsparcie ze strony obsługi. Pozdrawiam serdecznie i udanych zakupów życzę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 07-02-2021, 15:46
Gierra167 Gierra167 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 40
Domyślnie

Produkty do pielęgnacji ciała i włosów które mogę polecić to są ze strony Kosmetyki Wegańskie . Bardzo podoba się mi ich sklep bo znajdę tam zawsze wsyzstko czego szukam, po szampony i ampułki do odżywiania włosów. Są tam pordukty do pielęgnacji całego ciała. Jest to bardzo profesjonalny sklep.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 09-03-2021, 11:11
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A może to dobry czas na
jakieś fajne zabiegi na cellulit katowice ? Przecież teraz mamy medycynę estetyczną, która wręcz zaskakuje możliwościami oraz efektami. Na pewno warto byłoby pomyśleć nad tym. Takie usługi nie są drogie... A efekty utrzymują praktycznie na bardzo długo...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 09-03-2021, 18:12
mariapietrzak19890 mariapietrzak19890 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 39
Domyślnie

Na cellulit polecam bańkę chińską. Manualny zabieg, nie dla każdego, ale po serii zabiegów widać efekty. Oczywiście zabiegi trzeba łączyć z racjonalnym odżywianiem. Ale efekty super. Polecam salon we Warszawie, Alchemy Day Spa.
I do tej bańki polecam olej na ciało o pięknym ziołowym zapachu
https://sklep.alchemiaurody.pl/p110-...hand-made.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 12-04-2021, 16:44
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Wprowadz ćwiczenia i zmień na racjonalne jedzenie ja zamawiałam diete z Wygodnejdiety antyceluliowa i mi pomogło
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.