kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 18-06-2020, 18:29
pamiec pamiec is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 66
Domyślnie

Myślę, że w takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy dobrej kancelarii adwokackiej. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://poznanrozwod.pl/. Prawnik pomoże ustalić jakie przysługują nam prawa i co robić by na przykład uzyskać alimenty. Nie zawsze takie sprawy są łatwe, dlatego moim zdaniem warto postawić na takie profesjonalne usługi. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą i dowiedzieć więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 26-06-2020, 11:50
pamiec pamiec is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 66
Domyślnie

Myślę, że przede wszystkim trzeba zacząć od zatrudnienia dobrego prawnika. Co prawda większość rozwodów kończy się bez orzekania o winie, ale trzeba też przyznać, że zdarza się, że musimy ustalić winę współmałżonka. Wtedy warto skorzystać z tej oferty: https://poznanrozwod.pl/. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 30-06-2020, 11:23
goldner.sonya's Avatar
goldner.sonya goldner.sonya is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli ktoś chciałby wziąć szybki rozwód, powinien skupić się na tym, aby wszelkie konflikty ze współmałżonkiem zakończyć jeszcze przed pierwszą rozprawą sądową. Osiągnięcie porozumienia jest kluczem do sukcesu.



_______________________________
Jak sprawnie przeprowadzić sprawę rozwodową?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 12-08-2020, 18:30
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Myślę że kluczem do sukcesu jest dobry adwokat Łukasz Węglowski, pomagał mi wygrać sprawę rozwodową i dzięki niemu zaoszczędziłam nieprzyjemnych konfrontacji i awantur w sądzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 02-09-2020, 16:01
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Wiem, że Pan Tomasz tomaszczyk z JST zajmuje się rozwodami i cieszy się dużym powodzeniem i dobrymi opiniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 04-09-2020, 21:57
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 614
Domyślnie

Jeśli potrzebujemy pomocy przy rozwodzie to polecam adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska z Łodzi. W sprawach rodzinnych ma ogromne wyczucie i doświadczenie, przy jej udziale nie ciągnął się w nieskończoność i oszczędzają rodzinie naprawdę dużo cierpienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 23-11-2020, 13:30
latkaq1 latkaq1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 7
Domyślnie

gdybyś szukała detektywa, to polecam Inveritas - Detektyw Warszawa Bardzo mi pomógł..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 23-11-2020, 21:31
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Od siebie mogę polecić tego adwokata https://adwokat-zywiecki.pl/ Posiada duże doświadczenie i wiele wygranych spraw za sobą. Myślę, że może ci bardzo pomóc podczas rozwodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 09-12-2020, 16:03
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Wiem, że Pan Tomasz tomaszczyk z JST zajmuje się rozwodami i cieszy się dużym powodzeniem i dobrymi opiniami.

A to prawda! Sama korzystałam z jego pomocy ( choć trochę w innej sprawie) ale profesjonalizmu, wiedzy i zaangażowania nie można mu odmówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 15-02-2021, 20:02
majkax majkax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 5
Domyślnie

gdybyś potrzebowała sprawdzonego detektywa, to polecam Ci Inveritas'a - Detektyw Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.