kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 27-10-2016, 08:59
klara922's Avatar
klara922 klara922 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 6
Domyślnie

Przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja, może warto sięgnąć po serum? Polecam dodać też mezoterapię - pomaga wprowadzać substancje czynne w głębokie warstwy skóry więc będzie skuteczniejsze niż kremy stosowane tylko na powierzchni. Mezoterapię bezigłową można wykonywać samodzielnie, w domu. Odpowiednie urządzenie, tzw. kombajn kosmetyczny można kupić na stronie http://importmania.pl/, podobne są używane w gabinetach kosmetycznych, więc skuteczność będzie ta sama, a cena dużo niższa. Pamiętaj też, że kombajn może być używany do innych zabiegów - terapii światłem, bioprądów czy jonizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 27-02-2017, 10:13
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Moim zdaniem jeżeli chcemy cieszyć się piękną skórą, należy o nią przede wszystkim odpowiednio dbać, najlepiej sięgając po specjalistyczne zabiegi. Bardzo ciekawą ich ofertę można znaleźć w gabinecie gabinecie kosmetyki estetycznej Twoje Zacisze pod Poznaniem. Bardzo fajną opcją jest na pewno peeling kawitacyjny http://www.twojezacisze.pl/peeling-kawitacyjny.html . Za jego sprawą bowiem skóra jest dogłębnie oczyszczona, a co za tym idzie działanie wszelkiego rodzaju kremów czy balsamów będzie o wiele bardziej skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 20-03-2017, 22:43
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja zaczełam ostatnio bardzo dbać o cerę. Dowiedziałam się jak wygląda prawidłowa pielęgnacja twarzy i odkryłam swój typ cery. Teraz pielęgnacja jest o wiele łatwiejsza i widzę znaczną poprawę stanu skóry. Mam nadzieję, ze teraz będzie już tylko lepiej.
Jednak kosztowne zabiegi nie są potrzebne aby skóra była pełna blasku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 22-03-2017, 08:52
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Może warto wybrać się na zabieg do salonu Coco-time we Wrocławiu, gdzie mają profesjonalne podejście, dobiorą idealnie zabiegi w dobrej cenie. Każdy znajdzie coś dla Siebie odpowiedniego. Od czasu do czasu wykonanie takich zabiegów to super sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 29-03-2017, 12:13
myfavourite myfavourite is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 4
Domyślnie

Oczyszczanie i nawilżanie to chyba podstawowe kroki w pielęgnacji skóry. Peeling też się dobrze sprawdza. Ja osobiście do oczyszczania twarzy używam płyn micelarny a nawilżam twarz olejkiem arganowym.
__________________
http://tanikredyt.org/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 30-03-2017, 10:48
kulesza-michalina kulesza-michalina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 5
Domyślnie

Codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna, a co jakiś czas polecam chodzić do kosmetyczki aby dokładnie oczyściła twarz i zrobiła odpowiednie zabiegi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 03-04-2017, 21:08
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

A czy któraś z Was stosowała taki tonik: http://www.cefarm24.pl/herla-black-r...zy-200-ml.html moja znajoma mówiła, że od niedawna stosuje i ponoć jest dobry. Będę wdzięczna o Wasze opinie, czy według Was również jest skuteczny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 11-04-2017, 11:01
jackwelss39 Mężczyzna jackwelss39 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 60
Domyślnie

Codzienna, odpowiednia pielegnacja skóry powinna pomoć, jednak w trudniejszych przypadkach konieczny będzie dermatolog ruda śląska , jeżeli mieszkacie na terenie śląska. W trudniejszych przypadkach nie ma co działać na własną ręke.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 04-05-2017, 09:14
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja używam balsamów, oliwek itd. Przywrócenie skóry do normalności trochę mi zajęło ale warto było. Na https://indigohomespa.com/ znajdziesz swietnej jakości kosmetyki z którymi możesz zrobić sobie home spa. Myślę, że warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 05-06-2017, 21:24
BeHappy BeHappy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 16
Domyślnie

Ja używam kremu na niedoskonałości Effaclar duo+ marki La Roche Posay. Już po pierwszym użyciu widać efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.