kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-02-2022, 08:23
deborah deborah is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 633
Domyślnie Projektowanie wnętrz

Szukam biura, które oferuje projektowanie wnętrz Kraków. Jakie możecie mi polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-02-2022, 22:15
Adqe2vxq1 Adqe2vxq1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1
Domyślnie

nie jest wcale łatwe.
-
darmowy bonus
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-02-2022, 11:38
niewielka niewielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 51
Domyślnie

Aranżacja wnętrza nie jest prosta,ale obecnie można pewne prace wykonać samodzielnie. Są przecież blogi,fora,poradniki,filmiki umieszczane w mediach społecznościowych,które pokazują pewne rozwiązania krok po kroku.
Można też swoje wnętrza zmienić małymi krokami,fajnie sprawdzają się ramki,ramy i antyramy na ścianach i to zarówno w salonie,sypialni jak i łazienkach czy przedpokoju. Może to być elegancka, stylowa drewniana rama https://aluramy.pl/ramy-drewniane ale też duża,nowoczesna szklana antyrama z naszymi fotografiami czy rodzinnymi zdjęciami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-03-2022, 11:55
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Za kilka miesięcy deweloper odda nam dom do użytku. Zacznie się piękny czas urządzania wnętrz. Chciałam zrobić wszystko sama, ale teraz widzę, że będę potrzebować wsparcia. Szczególnie w pokoju córki. Chce tak dużo różnych rzeczy, że nie wiem czy wszystko będzie do siebie pasować. Najbardziej podobają jej się fototapety instrumenty https://lemonroom.pl/fototapety-80-instrumenty.html. Jest wielką fanką muzyki klasycznej. Także chętnie przyjmę namiar na projektanta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-03-2022, 15:11
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

W tym przypadku warto zaufać firmie, która nie tylko ma doświadczenie, ale też takiej, która do każdego zlecenia podchodzi w pełni indywidualnie i słucha swoich klientów. Myślę, że korzystając z usług https://www.innerium.pl/ będziecie w 100% zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-03-2022, 13:50
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Szukając przede wszystkim profesjonalnej pomocy w zakresie wykonywania projektów budowlanych to na pewno warto zwrócić uwagę na ZwCAD 2022 jako program rozwija się z roku na rok coraz prężniej i pozwala na naprawdę efektywną pracę i zachowanie wysokiej efektywności, dzięki czemu efekty są w pełni zadowalające, a tez jeśli chodzi o integrację z innymi programami to ciężko mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Najlepiej jak go przetestujesz za darmo przez miesiąc, to się upewnisz czy to optymalny wybór dla Ciebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-03-2022, 19:18
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

W sumie to całkiem spoko mi poszło, ale przedpokój nie jest jeszcze zaaranżowany. Bo widzicie, temat jest jeszcze do przegadania. Jakie dodatki do przedpokoju można ogólnie zrobić? Co będzie fajną aranżacją, a także dodatkowym elementem upiększającym wnętrze? Muszę Wam powiedzieć, że to naprawdę ważna sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-03-2022, 21:29
Aquatic Aquatic is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 3
Domyślnie

Ilu ludzi, tyle rozwiązań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-08-2022, 19:43
InaKa InaKa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 212
Domyślnie

Projektowanie można wykonać samodzielnie, wystarczy tylko poszukać inspiracji w sklepach czy na blogach. Mi podobają się nowoczesne wnętrza, dlatego w oko wpadł mi ten panel PET 3D https://www.mega-acoustic.pl/sklep/d...cienne-pet-3d/ . Jest on modny i elegancki. Można je dowolnie łączyć, a nawet dać własny wzór. Dzięki temu zyskacie piękne i praktyczne wnętrze z porządną akustyką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-08-2022, 21:30
Gardias Gardias is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Ja wolę sama urządzać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.