kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-07-2020, 08:23
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie Najlepszy balsam do ciała

Hej, potrzebuje ekstremalnie nawilżającego kremu/balsamu do ciała. Jak tylko zaczyna się jesienna pogoda, skóra swędzi mnie tak że można zwariować. Próbowałam balsam z Bianka, masła z ecolab, super blend z 4 szpaki, kąpieli w krochmalu, oleju sezamowego, oleju ze slodkich migdałów, szczotkowania na sucho. Potrzebuje coś naładowanego po brzegi humektantami i emolientami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-07-2020, 10:04
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Ja ostatnio szczotkuje na sucho przed prysznicem, po prysznicu na mokrą skórę kładę mieszankę olejową i tylko okelpuje skórę ręcznikiem na koniec spruskuje "serum" do ciała Vialise:
https://stalowemiasto.pl/artykuly/ar...pokaz&id=48616

Również mam z tym problem, po myciu skóra nóg swędzi niemiłosiernie 😣 nawet, gdybym do mycia użyła samej wody, aczkolwiek nie zawsze się to pojawia. Szczotkowania na sucho również stosuję, ale jeżeli mam te „ataki” swędzenia to omijam bo bym chyba umarła.
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-08-2020, 20:18
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

sprobuj sobie serii vegan muesli z bielendy - ma naturalny sklad i naprawde super odzywia i nawilza skore. mi sie dzieki maslu do ciala udalo uratowac naprawde sucha i podrazniona skore
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-09-2020, 17:34
mineblue mineblue is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie

moje odkrycie ostatnio to balsam w kostce od Orientany! moj ulubiony to trawa cytrynowa i imbir. polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-01-2021, 12:46
mlodaja mlodaja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 10
Domyślnie

u mnie wygrywa maslo do ciala od Orientany - roz japonska i liczy! oblednie pachnie i zapach utrzymuje sie dlugo na skore a sama skora jest gladka i miekka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-04-2021, 13:14
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

W takim okresie wiosenno letnim jak teraz to u mnie wygrywają balsamy od https://tanexpert24.pl/ bo są brązujące i skóra pięknie dzięki nim wygląda!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-06-2021, 22:36
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Mnie też skóra się sypie dosłownie i swędzi, nawilżam rano i wieczorem, pół drogerii już wykupiłam i nic nie pomaga. Trochę już tracę nadzieję, że coś mi pomoże, może olejować tą skórę całkiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-06-2021, 20:58
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Z olejami byłabym ostrożna, na pewno zwróciłabym uwagę na ilość wypijanej wody, może od środka skóra nie jest odpowiednio nawilżona skoro aż się sypie. Z kosmetyków z drogerii nic nie polecam przy takim mocnym wysuszeniu, będą działać za słabo na pewno. W aptece zapytaj o balsam Avene XeraCalm. Na stronie https://www.eau-thermale-avene.pl/ możesz zobaczyć jak wygląda. To dermokosmetyk, emolient, przeznaczony do skóry bardzo suchej, atopowej. Naprawdę skutecznie nawilża i łagodzi swędzenie. Moja sucha jak papier i łuszcząca się skóra od kiedy używam tej serii od Avene wróciła do normalności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-06-2021, 11:48
mariapietrzak19890 mariapietrzak19890 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 39
Domyślnie

Polecam balsamy na bazie olejków eterycznych. Osobiście stosowałam balsam Kleopatra, który polecam. Szybko się wchłania, pozostawia ochronny film na skórze, a dodatkowo pięknie pachnie https://sklep.alchemiaurody.pl/p366-...zidlo-art.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-09-2021, 10:42
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Polecam zadbać o swoją skórę od podstaw. Dobrać odpowiedni do swojej cery żel do mycia i do tego balsam do ciała. Jeśli zależy Ci na kosmatych naturalnych, odpowiednich dla wegan polecam zerknąć tutaj: https://www.phlov.com/11-pielegnacja-ciala . Maja szeroki wybór, dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.