kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 07-02-2019, 10:46
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

A może warto też pomyśleć o tym, aby kupić sobie seksowną bieliznę? W takiej bieliźnie będziesz czuć się bardzo kobieco. Możesz nawet posunąć się o krok dalej i kupić sobie bieliznę erotyczną. Wiele propozycji widziałam na stronie http://nowa.me-seduce.com/pl/homepage/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 27-02-2019, 12:24
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

W moim przypadku kluczową rolę odegrały kosmetyki. W szczególności olejek ochronny od eeny meeny, którym smarowałam 2 razy dziennie brzuch i uda. Sprawdził się świetnie, dzięki czemu rozstępy mnie ominęły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 03-03-2019, 18:08
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Ja robiłam karboksyterapię ,. bardzo ładnie ten zabieg zlikwidował mi rozstępy i ujedrnił skórę. Warto sobie zrobić , Ja byłam bardzo zadowlona z efektów. Zabieg wykonałam w bardzo dobrej klinice wartej polecenia Simea Beauty Dąbrowa Górnicza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 04-03-2019, 11:56
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Ujędrnienie skóry także jest bardzo ważne. Wtedy ona zdrowo wygląda. Warto o tym pomyśleć i dobrać sobie sprawdzone kosmetyki. Naturalne na pewno nie będą nam podrażniać skóry. Do ciała mam balsam z avokado i jestem z niego zadowolona. Nie jest za tłusty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 07-03-2019, 11:36
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

najlepiej zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać to jest klucz do sukcesu Ja zaczęłam ćwiczyć i bardzo dobrze się czuję . Przeczytałam taki ciekawy wpis na który bardzo mnie zmotywował https://blog.fitanu.com/pl/jak-cwiczyc-regularnie/ może i Tobie pomoże .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 08-03-2019, 14:59
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Jeśli chcesz wrócić do swojej dawnej sylwetki powinnaś przede wszystkim zadbać o prawidłową dietę. Ja polecam Ci fit catering, z którego sama korzystałam po ciąży. Dzięki niemu i odpowiednim ćwiczeniom szybko wróciłam do dawnej formy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 02-04-2019, 22:37
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

No a jak tam z waszymi strefami intymnymi? Bo ja po porodzie bliźniaków byłam bardzo przygnębiona po tym co zostało z moich okolic intymnych.. Dlatego mąż powiedział, żebym jednak umówiła się na jakiś zabieg, bo wiedział że przeszkadza mi to w współżyciu. Taki zabieg rewitalizacji zrobiła mi pani doktor Barbara Blicharczyk w Warszawie i jak najbardziej polecam wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 03-04-2019, 13:15
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Piękne ciało po ciąży możliwe jest, gdy przed i w czasie ciąży odpowiednio o nie dbamy. Ja polecam kosmetyki Ziaja z serii mamma mia https://ziaja.com/products/for/dla-mamy . Moim zdaniem bardzo dobra jakość za rozsądną cenę. Najważniejsza jest konsekwencja w stosowaniu balsamów ujędrniających i tych przeciw rozstępom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 08-04-2019, 19:43
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Spokojnie, dajcie sobie czas. Nie można tyllko gonić za jakimś "pięknem". Bo wiecie co? Każda z nas jest piękna, a to że w mediach, popkulturze uważają inaczej... Że mają inne kanony piękna... To tak naprawde mało znaczy. Odsyłam Was do lektury tej ksiazki: https://virtualo.pl/ebook/obsesja-pi...biety-i229466/
Przeczytajcie, będziecie miały zupełnie inne postrzeganie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 25-06-2019, 10:35
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Jeśli chcecie raz na zawsze pozbyć się paskudnego cellulitu, to mam dla Was doskonały zabieg! Odwiedźcie klinikę Dr Krajewskiego w Warszawie i zapytajcie o urządzenie https://klinikakrajewski.pl/zabiegi/velashape/ . Nic tak dobrze nie modeluje ciała, wyszczupla, pomaga pozbyć się pomarańczowej skóry. I mało tego! Aparat posiada procedurę skierowaną dla mam, a pozwalającą w krótkim czasie wyszczuplić i ujędrnić sylwetkę po ciąży. Zabieg można wykonać już 2 miesiące po porodzie lub po skończonym okresie karmienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.