kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 20-06-2021, 00:05
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Tutaj https://seniorlux.pl/Pomoce-dla-osob-z-demencja-c662 warto sobie zerknąć. Starsze osoby często borykają się z demencją. Warto zadbać o to, aby ich sprawność umysłowa była jak najlepsza. Gry, które są tam dostępne, to naprawę ciekawe i praktyczne rozwiązanie. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć i wybrać odpowiednie pomoce dla danej osoby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 22-06-2021, 08:11
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 587
Domyślnie

Jeśli chodzi o zakup leków to polecam doz. U nich obecnie jest świetna promocja dla seniorów 60+. W godzinach porannych 8-12 mogą kupować leki 20% taniej. To bardzo duża oszczędność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 28-12-2022, 15:15
pearl06's Avatar
pearl06 pearl06 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 4
Domyślnie

Z pewnością zdarzyło Ci się usłyszeć o diecie, która w niemal magiczny sposób wyleczy Twoje dolegliwości. Niektóre sposoby odżywiania są wręcz traktowane jako idealne dla każdego – niezależnie od wieku, stanu zdrowia i trybu życia. Tymczasem jedyną uniwersalną prawdą o służącej niemal wszystkim diecie jest po prostu zdrowy, dobrze zbilansowany jadłospis. Tutaj - https://cafesenior.pl/artykuly/dieta...iem,98400.html znalazłam wiele porad.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 31-12-2022, 21:50
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja uważam, że starsze osoby powinny wykonywać ćwiczenia na problemy z pamięcią. Na pewno bardzo im to pomoże Moja babcia do dzisiaj rozwiązuje krzyżówki i ćwiczy pamięć. Pamięta wszystko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 03-01-2023, 21:05
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 454
Domyślnie

Szukam domu spokojniej starości w okolicy Gdańska dla mojej babci. Z mamą długo zastanawiałyśmy się, czy to dobra decyzja, jednak wiemy, że babcia wymaga specjalnej całodobowej opieki, której nie jesteśmy w stanie je zapewnić. Zależy nam na ośrodku, w którym będzie czuła się jak w domu i będzie miała godne warunki. Szukając najlepszego miejsca, natknęłam sie na ten dom seniora https://www.jagatowewzgorze.pl/ ? Z chęcią poznam wasze opinie na jego temat, mi osobiście podoba się lokalizacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 12-01-2023, 15:49
Rodzynka Rodzynka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 127
Domyślnie

Wiadomo, że osoby starsze często chorują, bywa, że mają problemy z apetytem. W takich sytuacji mojej babci pomagają nutridrinki, które z powodzeniem mogą zastąpić posiłek. kupuję takie produkty w DOZie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 12-07-2023, 16:10
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Jeśli szukacie profesjonalnej opieki dla swoich bliskich to warto nawiązać kontakt z firmą Symeon, oni zatrudniają doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie opiekować się osobą starsza, reagować na jej potrzeby. Duża dawka profesjonalizmu i ludzkiej empatii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 04-12-2023, 09:05
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

A słyszeliście o nutridrinkach? Ostatnio lekarka poleciła mi Fresubin dla chorej, starszej mamy. Nie ma apetytu na zwykłe jedzenie właśnie między innymi przez koronawirusa, a takie nutridrinki jej odpowiadają. Bez problemu kupuję go w aptekach DOZ w super cenie. Warto poczytać jeśli chorujecie na covid.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 01-01-2024, 23:56
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Cenny przewodnik! Z własnego doświadczenia wiem, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca opieki dla bliskiej osoby starszej. Artykuł https://www.i-apteka.pl/Dobry-zaklad...699865777.html świetnie podkreśla kluczowe aspekty do rozważenia przy wyborze zakładu opieki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 03-01-2024, 09:21
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Ostatnio w sieci trafiłam na https://lumen.pl/zegarki i zastanawiam się, czy taki zegarek sprawdzi się dla osoby z wadą wzroku? Mówiący zegarek wydaje się udogodnieniem dla osób z wadami wzroku. Myślę, że jeśli ktoś z was chciałby zakupić taki sprzęt dla osoby bliskiej, warto zastanowić się nad właśnie czymś takim.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.