kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #341  
Stary 07-10-2023, 10:56
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Aktywne wakacje zdecydowanie można spędzić nad morzem. Choć plaża i relaks to jedne z głównych atrakcji, to nie jedyna opcja dostępna dla miłośników aktywnego trybu życia. Wakacje nad morzem oferują również wiele możliwości do uprawiania różnych sportów i aktywności na świeżym powietrzu. Spacerowanie po plaży to świetny sposób na aktywny odpoczynek. Piasek jest doskonałym podłożem do chodzenia, biegania lub ćwiczeń. Tutaj https://www.blueapart.pl/blog/191/ap...kim-nad-morzem można zapoznać sie z ciekawym artykułem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #342  
Stary 11-10-2023, 09:01
Karola12 Karola12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 55
Domyślnie

Kiedy myślimy o aktywnych wakacjach, jednym z pierwszych pomysłów, które przychodzi mi na myśl, jest żeglowanie - niezwykła przygoda, która daje nam możliwość bliższego kontaktu z naturą, podziwiania niesamowitych widoków oraz poczucia niepowtarzalnej wolności. Ale planując żeglowanie, warto pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa - niezależnie czy jesteś doświadczonym sternikiem, czy też dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z żeglarstwem.
Kluczowym elementem jest zabezpieczenie osoby na pokładzie, a tu na pierwszy plan wybija się kapok dla dorosłych .Nawet jeśli umiesz pływać, kapok to obowiązkowy element wyposażenia każdej osoby na pokładzie jachtu. Pamiętajmy o tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #343  
Stary 20-10-2023, 18:04
stella374 stella374 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2023
Posty: 59
Domyślnie

Też lubię aktywnie spędzać urlop. W tym roku skorzystałam z oferty biura podróży Konsorcjum.pl i pojechałam na wycieczkę do USA - Szlakiem Wielkich kowbojów. Biuro oferuje naprawdę wysoki standard usług. Podróżowaliśmy komfortowymi autokarami, a hotele były w dobrych lokalizacjach. Ogólnie zwiedziliśmy najważniejsze miejsca na zachodnim wybrzeżu - to trzeba zobaczyć i poczuć. Ja mega polecam, super wyjazd! <3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #344  
Stary 21-11-2023, 16:52
romasita romasita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 40
Domyślnie

Bałkańska trójka - wycieczka biura Konsorcjum.pl to super opcja na aktywny wyjazd. Oprowadzali nas doświadczeni przewodnicy z dużą wiedzą. Zwiedziliśmy aż 3 niezwykłe kraje podczas jednej wycieczki. Mieliśmy też okazję spróbować pysznego lokalnego jedzenia oraz podziwiać przepiękne widoki. To był super czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #345  
Stary 21-11-2023, 23:32
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Macie całkiem sporo różnych możliwości, aby korzystać z aktywnych wakacji. Jeśli będziecie kiedyś nad wodą, to myślę, że powinniście wziąć pod uwagę pływanie deskami SUP. Możliwości tutaj na pewno nie brakuje i powstaje coraz więcej miejsc, gdzie można tego pływania się nauczyć. W sezonie możecie pojechać i sprawdzić. Gdybyście byli zainteresowani dodatkowymi akcesoriami, to na pewno znajdziecie je na stronie https://gosup.pl/ . Zwróćcie uwagę na to, co posiadają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #346  
Stary 30-11-2023, 15:54
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Ferie zimowe to czas, który chcemy jak najlepiej wykorzystać dla naszych dzieci. Artykuł https://ibytow.pl/pl/651_artykuly-sp...10-korzysci-pl wspomina o firmie, która organizuje ferie zimowe - ciekawe, czy oferują one różnorodne aktywności i czy są dostosowane do różnych grup wiekowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #347  
Stary 06-12-2023, 14:56
Grenlandia Grenlandia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 73
Domyślnie

Ja mam zaplanowane wakacje już na przyszły rok i na pewno będę się chciała wybrać do Egiptu. Najlepiej jeszcze z jakichś ofert last minute https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #348  
Stary 18-12-2023, 16:17
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Planuję wyjazd do Wrocławia i chciałbym skorzystać z waszej wiedzy. Jeśli mieliście okazję odwiedzić to piękne miasto, podzielcie się swoimi ulubionymi miejscami i atrakcjami. Zależy mi na tym, aby maksymalnie wykorzystać czas podczas mojego pobytu. Dodatkowo, chciałbym polecić wam sprawdzenie fajnej wyszukiwarki połączeń i biletów na pociąg dostępnej na https://www.europodroze.pl/rozklad-j...wroclaw-glowny Może okazać się pomocna przy planowaniu podróży. Z góry dzięki za wszelkie sugestie dotyczące Wrocławia oraz opinie na temat wyszukiwarki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #349  
Stary 19-12-2023, 22:39
andrea028 andrea028 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 78
Domyślnie

Ja byłam z biurem Konsorcjum.pl na wycieczce objazdowej w USA!
Zwiedziłam przepiękne wschodnie wybrzeże w pigułce, ale też najważniejsze miejsca. Ciekawym doświadczeniem była degustacja nowojorskiego wina. Warto wspomnieć, że biuro zapewniło wysoki standard zakwaterowania. Mam super wspomnienia z tego wyjazdu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #350  
Stary 27-02-2024, 20:15
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Kamizelki ratunkowe, nazywane również kołami ratunkowymi lub kapokami, są niezbędnym elementem wyposażenia do bezpiecznego pływania i przebywania na wodzie, zwłaszcza dla osób, które nie potrafią pływać lub pływają słabo. Funkcja i konstrukcja: Kamizelki ratunkowe zaprojektowane są tak, aby utrzymywać osobę na wodzie w pozycji pionowej, zapewniając jednocześnie odpowiednią stabilność i pływalność. Są one wypełnione lekkimi materiałami, takimi jak pianka, gąbka lub pianka kapokowa, która zapewnia unoszenie się na wodzie. Klasyfikacja: Istnieje kilka różnych klas kamizelek ratunkowych, z których każda przeznaczona jest do różnych zastosowań i warunków. Klasyfikacja obejmuje kamizelki ratunkowe dla dzieci, dorosłych oraz specjalistyczne kamizelki dla osób wykonujących konkretne aktywności wodne, takie jak żeglarstwo czy nurkowanie. https://sklepwind.pl/pl/c/Kamizelki-ratunkowe/95
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.