kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-12-2018, 12:53
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie Uczelnie z kierunkiem ekonomia w Krakowie. Wasze opinie.

Jakie macie opinie na temat uczelni w Krakowie, mowa tutaj o kierunkach ekonomicznych ? Dajcie znać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-12-2018, 09:58
miki545 Mężczyzna miki545 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

W zakresie studentów ekonomistów w Krakowie masz pełno takich działów i uczelni do wyboru. W zależności od Twoich wymagań i celów na przyszłość tutaj sobie zobacz http://www.uczelnie.pl/miasto/krakow/opinie/ Wielka ilość uczelni do wyboru, wiele ocen od aktualnych i byłych studentów. Posprawdzaj sobie wszystko i wybierz z głową swoją przyszłość !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-12-2018, 10:05
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie

Cytat:
Napisał miki545
W zakresie studentów ekonomistów w Krakowie masz pełno takich działów i uczelni do wyboru. W zależności od Twoich wymagań i celów na przyszłość tutaj sobie zobacz Uczelnie.pl/miasto/krakow/opinie/ Wielka ilość uczelni do wyboru, wiele ocen od aktualnych i byłych studentów. Posprawdzaj sobie wszystko i wybierz z głową swoją przyszłość !

Dzięki miki za polecenie tej strony, właśnie o taki portal mi chodziło !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-01-2019, 21:29
Ania34 Ania34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 2
Domyślnie Kierunki ekonomii w Krakowie

W Krakowie jest dużo uczelni prowadzących ten kierunek. Myślę, że przede wszystkim najważniejsze jest to jaka uczelnia wchodzi w grę i jacy wykładowcy. No i oczywiście czy chcesz pójść bezpośrednio na ekonomię, czy może na jakieś inne pokrewne kierunki. To również ważne. Ja osobiście skończyłam Ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Bardzo cenię sobie tą uczelnie i tamtejszych wykładowców. Mam wrażenie, że nie był to zmarnowany czas, wprost przeciwnie, przygotowało mnie to do odpowiedniej pracy jaką obecnie pełnie. Uczelni publicznych i niepublicznych w Krakowie jest całe mnóstwo i praktycznie na każdej jest ów kierunek. Myślę, że musisz zrobić sobie rachunek i samemu zdecydować czy na jaką uczelnię chcesz iść. Myślę, że jeśli chcesz iść na wymagający kierunek i dobrze znany to wybierz Politechnikę lub Jagielonek ale osobiście polecam ci bardzo moją uczelnię. Ja skończyłam z większymi i mniejszymi problemami po drodze ale jak zawsze jestem tego zdania, że najlepiej na temat mogą wypowiedzieć się placówki, które się specjalizują w konkretnym kierunku, a nie zajmują się wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-09-2023, 18:50
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Widzę, że chcecie pójść w kierunku ekonomii.. Skoro tak, to myślę, że może was zainteresować artykuły , które są tutaj https://grejtej.pl udostępnione. Macie tam wszelkie kwestie aktualne poruszane z świata ekonomii, które warto byłoby poznać i wiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.