kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-05-2019, 23:39
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie znaczenie wydzieliny z pochwy

Ostatnio zwrócilam uwagę na to że wydzielina z pochwy zmieniła kolor... Nie wiem czy to normalne, czy może to jakiś objaw infekcji ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-06-2019, 15:40
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

pewnie, ze to moga byc objawy infekcji, zobacz sobie na https://tantumrosa.pl/wydzielina-z-p...orady-lekarza/ niezle to tam opisuja, no i koniecznie zapisz sie do ginekologa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-06-2019, 17:29
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

podstawa, to do lekarza, wydzielina z pochwy nie zawsze musi oznaczac cos zlego, ale zdecydowanie lepiej to zbadac, u mnie sie okazalo ze mam wirusa HPV, wynik z cytologii slaby, lekarz zlecil test na obecnosc no i jest, teraz stosuje zel papilocare, tak mi polecil moj ginekolog, za niedlugo ide powtorzyc cytologie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-07-2019, 12:13
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Barolka, idź do ginekologa. Możliwe że złapałaś jakąś infekcję i w ten sposób Twoje ciało Cię o tym zawiadamia. A z takimi infekcjami lepiej od razu iść do lekarza, bo zbyt długie zwlekanie może nawet doprowadzić do bezpłodności.. Ja zawsze idę od razu do doktor Barbary Blicharczyk. Jest to dla mnie mój ulubiony lekarz z Kołobrzegu, z jakim miałam do tej pory do czynienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-08-2019, 17:55
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Po pierwsze zawsze lekarz, to podstawa. Co do polecanych preparatów to ja przy bakteryjnym zapaleniu pochwy oprócz leku na receptę wypróbowałam https://aptekamirowska.pl/abiofem-ze...atorow-5g.html i okazało sie skuteczne, także jak coś (odpukać) to będę do tego preparatu wracać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-08-2019, 10:44
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Nie to napewno nie jest normalne.. Powinnas zdecydowanie udac sie do ginekologa na kontrole. Tutaj widze beciaa mówi o HPV, oczywiscie jest ono mozliwe ale moze to byc tez tysiac innych problemow. Najlepiej zrobci cytologie a jesli nie wyjdzie prawidlowa to kolposkopie. Ja takie badania robilam u ginekologa w ramach pakietu medycznego complex+ w medicover ktory sobie wykupilam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-09-2020, 22:57
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

W ciągu cyklu miesiączkowego upławy z pochwy mogą nieco zmieniać swoją konsystencję. Jeśli jednak zauważasz zmianę zapachu czy koloru, może być to objaw infekcji. Możesz spróbować domowych metod walki z infekcjami intymnymi, ale najlepiej byłoby się wybrać do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-12-2023, 17:46
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Trzeba obserwować, kolor i zapach wydzieliny może jak najbardziej zwiastować infekcję. Nawet jeśli nie pojawia się świąd czy pieczenie. Można sięgnąć po takie globulki https://trilac.pl/trilac-lady-gyno-2/ z kwasem mlekowym. Mogą one pomóc złagodzić objawy, poprawić nawilżenie i zmniejszyć dyskomfort. Pomagają także w walce z nieprzyjemnym zapachem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-01-2024, 15:54
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Jak najbardziej się z tym zgadzam, warto też przeczytać na tej stronie https://antykoncepcjanamiare.pl/infe...e-najczesciej/ na temat częstych infekcji kobiecych a także skonsultować objawy z ginekologiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.