kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-08-2020, 09:10
tolczi tolczi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 2
Domyślnie sklep z bronią sportową

Cześć. Jakiś czas temu zapisałam się na strzelnicę i bardzo mi się spodobało. Myślę nad kupnem własnej broni i rozglądam się po róznych sklepach. Trafiłam na taki https://lowca.pl/ Co sądzicie ? Może ktoś z Was coś by polecił?

Ostatnio edytowane przez tolczi : 26-08-2020 o 11:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-10-2021, 21:55
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 717
Domyślnie

Strzelectwo to naprawdę absorbujący sport i faktycznie coraz więcej kobiet zapisuje się do klubów. Pamiętaj jednak, że samo bywanie na strzelnicy nie uprawnia cię jeszcze do posiadania własnej broni (no chyba, że chcesz kupić coś na śrut). Musisz najpierw zdać egzamin na patent strzelecki, kolejno wyrobić zezwolenie. Rozejrzeć się nad modelem, który będzie Ci najbardziej odpowiadał możesz oczywiście już. Z doświadczenia wiem, że początkującym strzelcom często najlepiej celuje się z borni długiej, dlatego polecam abyś przejrzała propozycje dostępne tutaj: https://racegun.pl/pl/c/Bron-dluga/15 . Jeżeli zależy Ci tak samo na korzystnej cenie jak i dobrej jakości, myślę że karabinki AK Cię zaciekawią.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.