kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #221  
Stary 26-04-2022, 18:42
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Warto również zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do makijażu. Ja zamówiłam sobie pędzle, gąbeczki i inne ciekawe rzeczy na stronie Glow. Mają wielki wybór i szybką dostawę, dlatego polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #222  
Stary 27-04-2022, 09:10
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Ja najbardziej lubię kosmetyki firmy Ziaja. Możecie je dostać na tej stronie: https://ziaja.com/ W szczególności uwielbiam ich kremy do rąk, mają fajne małe opakowania idealne do torebki, super konsystencje przy rozprowadzaniu na dłoniach i genialny zapach. Co sądzicie o kosmetykach tej firmy? Również je stosujecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #223  
Stary 04-05-2022, 10:46
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

ja od kilku dni używam codziennie wcierki do paznokci Med+ z Eveline., Stworzona na bazie naturalnych olejków, przeznaczona do paznokci osłabionych, zniszczonych i łamliwych. Już po tygodniu takiej kuracji widzę efekty. Nie dość, ze płytka się wzmacnia to jeszcze skórki są zmiękczone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #224  
Stary 24-05-2022, 14:04
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Jeśli chodzi z kolei o make up to już jakiś czas temu zrezygnowałam z fluidów i pudrów na rzecz kremów cc. Nie obciążają tak mocno mojej skóry a jednocześnie dobrze kryją niedoskonałości. Wypróbowałam już wiele tego typu kosmetyków ale najlepiej sprawdzają się u mnie te https://alkmie.com/pol_m_Produkty_Ro...em-CC-430.html
Na prawdę polecam. Świetne na każdą porę roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #225  
Stary 13-06-2022, 01:01
CarmillaLeFanu CarmillaLeFanu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 245
Domyślnie

Ja lubię mieć zadbane paznokcie a żeby sobie ułatwić życie to używam lakierów hybrydowych. Od razu wam podpowiem, że bardzo fajny wybór świetnej jakości lakierów hybrydowych uznanej marki Pronails znajdziecie online w MeeLite https://meelite.pl/kategoria-produkt...ery-hybrydowe/ Mają tam też różne odżywki, kuracje nawilżające a także kremy do dłoni i stóp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #226  
Stary 27-12-2022, 11:41
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

@kiki998 jeśli chodzi o odzywki Eveline i pielęgnację kruchych i łamliwych paznokci to od siebie zdecydowanie polecam SOS, tą z wapniem i kolagenem w składzie. dla mnie zdecydowanie najlepsza

Odpowiedź z Cytowaniem
  #227  
Stary 30-12-2022, 15:06
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

A słyszeliście może o zastosowaniu rokitnika w kosmetyce? Przeczytałam ostatnio tutaj https://auraherbals.pl/leksykon/rokitnik/ bardzo ciekawy artykuł, gdzie piszą, że często rokitnik znajduje zastosowanie jako naturalny barwnik. Zawiera dużą ilość beta-karotenu, pomarańczowego barwnika, więc z powodzeniem wykorzystywany jest do płukanek koloryzujących do włosów i samoopalaczy. Olej z rokitnika jest dodawany także do szamponów i odżywek do włosów. Wiedzieliście o tym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #228  
Stary 07-02-2023, 03:29
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Ja powiem szczerze, że dla mnie ostatnio hitem jest taki produkt, jak róż i pomadka w płynie 2w1 od Eveline. Kupujecie sobie jeden kosmetyk i używacie go na kilka różnych sposobów. Moim zdaniem to jak najbardziej genialna propozycja i nowość w makijażu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #229  
Stary 13-02-2023, 08:51
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Eveline ma świetne jakościowo kosmetyki i to nie tylko te do pielęgnacji paznokci ja uwielbiam też ich paletki, zwłaszcza te nowe z serii Look Up ( mam wszystkie w swojej kolekcji ). Dobrze się blendują, są świetnie napigmentowane a do tego w paletce znajdują się i maty i błyski


Ostatnio edytowane przez sunka : 28-02-2023 o 17:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #230  
Stary 21-03-2023, 18:10
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

@sunka te paletki są rzeczywiście świetne. od siebie mogę Wam jeszcze polecić podkład Bteer Than Perfect. pojawił się w drogerii jakoś w okresie pandemii, od tego czasu go używam. Lekki, nie zapychający a do tego dający fajny poziom krycia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.