kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #261  
Stary 26-10-2021, 20:48
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 051
Domyślnie

Gdzie najczęściej szukacie inspiracji do aranżacji Waszych wnętrz? Remontowałem moje mieszkania i wiele dekoracji, w tym firanka do kuchni zamawiałem w moim ulubionym sklepie internetowym. Jeżeli jestescie zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #262  
Stary 29-10-2021, 11:07
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja zastanawiam się nad tą ofertą tu https://nietylkofiranki.pl/zaslony-z...cm-gracia.html Jest to elegancka zasłona zaciemniająca i to w 100% skuteczna. W praktycznym szarym kolorze. Będzie pasowć do wystroju mojej sypialni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #263  
Stary 29-10-2021, 12:14
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Jeżeli nie czujesz się pewnie w tym temacie, to może warto zaufać specjalistom? Można też sprawdzić cennik fotorealistycznych wizualizacji, które na pewno pomogą w sporządzaniu planów budowy i aranżacji, jest wiele sposobów na rozwiązanie Twojego problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #264  
Stary 30-10-2021, 10:50
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

W ostatnim czasie dosyć często odwiedzałam sklepy meblowe katowice , ponieważ jak dla mnie tutaj oferta jest bardzo korzystna. Meble są bardzo dobrej jakości i ceny nie są wysokie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #265  
Stary 02-11-2021, 14:44
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 336
Domyślnie

Projektowanie wnętrz to zadanie, którego realizacja wymaga kreatywności, wiedzy i doświadczenia dlatego polecam współpracować z http://ememstudio.com.pl/ do doświadczona projektant wnętrz która może stworzyć dla was idealną przestrzeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #266  
Stary 12-11-2021, 07:26
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Może zainteresuje was ta oferta tu https://sklep.green-designers.pl/kat.../trawy-ozdobne Sztuczne trawy ozdobne wygladają jak prawdziwe, Można nimi ozdobić każde pomieszczenie. A nie wymagają pielęgnaacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #267  
Stary 22-11-2021, 11:19
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Mnie jako urozmaicenie wnętrz bardzo podobają się fototapety kuchenne. Okazuje się, że kolor, czy obraz mogą całkowicie odmienić wnętrze. Zmieniłam nudne beżowe ściany na nowoczesną tapetę z widokami z Paryża. Wygląda to genialnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #268  
Stary 22-11-2021, 11:39
Alinka86 Alinka86 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 84
Domyślnie

Wnętrze domu można urozmaicić na wiele sposobów. Ja polecam płyty gipsowo kartonowe hurtownia https://www.rajbud.biz/oferta/materi...sowo-kartonowe . Poprzez regisy można obniżyć sufit. lekko zmniejszyć cześć pokoju i będzie wyglądać zupełnie inaczej. Warto o tym pomyśleć. Bo to są ciekawe wyjścia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #269  
Stary 25-11-2021, 14:19
moniaka moniaka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 8
Domyślnie

Dużo ciekawych porad, dziękuję serdecznie. My z kolei niedługo planujemy sprzedaż mieszkania i zastanawiamy się nad sesja zdjęciową żeby oferta sprzedaży wyglądała profesjonalnie. Znalazłam ten poradnik jak przygotować mieszkanie do sesji zdjęciowej i wydaje mi się ten pomysł bardzo ciekawy. Poswięcamy tyle czasu i energii na dekorowanie mieszkania i chyba dobrze, zeby się to jakos prezentowało w ofersie. Czy ktos ma jakieś doswiadczenia z taka seają albo sprzedażą mieszkania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #270  
Stary 29-11-2021, 11:14
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Jak już rozmawiamy o aranżacje wnętrz, to przyznam szczerze, że mnie ostatnio zainteresował kamień na taras. Bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie udało mi się znaleźć między innymi na stronie tego sklepu kamienienaturalne.com, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie. To prawdziwi profesjonaliści jeżeli chodzi o kamienie naturalne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.