kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #541  
Stary 29-06-2022, 18:19
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Ciekawym rozwiązaniem jest też digital signage. Poczytać o tym można na https://flexvision.pl/oferta/digital-signage. Są tam w ofercie telebimy, które można wynająć. Według mnie to bardzo ciekawa forma reklamy, która może się bardzo opłacić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #542  
Stary 02-07-2022, 04:47
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Do firmy polecam ups armac, zawsze moze sie przydac i uratowac wiele godzin pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #543  
Stary 02-07-2022, 06:47
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Naprawde polecam do biura ups armac, sam z niego korzystam i jest naprawde super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #544  
Stary 03-07-2022, 09:15
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Moim zdaniem ważne są szkolenia firm. Zobaczcie tu https://www.humanskills.pl/ To firma z długoletnim doświadczeniem. Prowadzi szkolenia dla pracodawców i dla pracowników. Szkolenia dla firm różnych branż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #545  
Stary 03-07-2022, 15:16
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Co do narzędzi to faktycznie mam na oku kilka ofert m.in https://sklep-arkom.net.pl/ jednak nie robiłem u nich nigdy zamówienia. Z tego co sprawdzam te narzędzia to są dobrej jakości na pierwszy rzut oka, ale jak sprawdzają się w praktyce, ktoś podpowie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #546  
Stary 09-07-2022, 12:37
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Nie wiem jak Wy ale wydaje mi się że teraz bez dobrego internetu żadna firma nie może się w pełni rozwijać a nawet funkcjonować. Dlatego inea dla firm wydaje mi się tak dobrym rozwiązaniem bo to nie tylko internet ale również telefonia i bezpieczne data center
Odpowiedź z Cytowaniem
  #547  
Stary 12-07-2022, 22:33
krakersa krakersa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 41
Domyślnie

mamy księgową jedną od lat, ostatnio wykupiśmy specjalnie z myślą o niej dostęp do serwisu dla księgowych portalfk.pl to jest super pomoc dla niej, bo ma najnowsze informacje zgromadzone w jednym miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #548  
Stary 12-07-2022, 22:50
batatka batatka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 48
Domyślnie

jak często robicie szkolenia z BHP u siebie? U nas się odbywają regularnie a poza tym też bardzo często zaglądam na portalbhp.pl regularnie dodaja tam aktualne informacje dotyczące BHP, różne filmiki szkoleniowe, e-booki, mi się to bardzo przydaje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #549  
Stary 15-07-2022, 06:00
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

A co sądzicie o wycieczkach firmowych? Organizujecie takie? Ja ostatnio dowiedziałam się, że fifitravel.pl organizuje wycieczki grupowe, szkolne i firmowe. Chciałabym zorganizować dla naszych pracowników wycieczkę nad morze. Wiem, że kiedyś takie wyjazdy były popularne w wielu firmach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #550  
Stary 15-07-2022, 14:18
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Wirtualne biuro, to super opcja jak pracuje się w domu. Ja skorzystałam z takiej oferty i nie żałuję. Aktualnie współpracuję z firmą https://e-biuro.eu/ i dzięki nim zaoszczędzam sporo czasu i pieniędzy. Jeśli chodzi o spotkania, to jest możliwość skorzystania z sali właśnie u nich w danych godzinach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.